19 Ağustos 2018 Pazar 00:58
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ STRATEJİK PLANI TAMAMLANDI

Kocaeli Üniversitesi Stratejik Planı Tamamlandı
20 Şubat 2018 Salı 17:34

'Kocaeli Üniversitesi Stratejik Plan Toplantısı’ Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü'nün başkanlığında bugün gerçekleştirildi.

Kocaeli Üniversitesi 2019-2023 Stratejik Planı'nın belirlendiği 'Kocaeli Üniversitesi Stratejik Plan Toplantısı’ Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü'nün başkanlığında bugün gerçekleştirildi.

Kocaeli Üniversitesi Senato Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’nün yanı sıra, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Ahmet Küçük, Prof. Dr. Nilgün Fığlalı ile dekanlar, müdürler ve daire başkanlarından oluşan Yönlendirme Kurulu ile Düzenleme Kurulu üyeleri katıldı.

Kocaeli Üniversitesi 2019-2023 Stratejik Planı'nın belirlenebilmesi kapsamında, üniversitemizin farklı birimlerinin talepleri doğrultusunda oluşturulan stratejik plan toplantıda okundu. Toplantıda farklılaşma stratejisi bölümü ele alındı. Konum, Başarı Bölgesi, Değer Sunumu ve Temel Yetkinlik tercihleri başlıklarında fikir alışverişinde bulunuldu. Rektörümüz Prof. Dr. Sadettin Hülagü yaptığı konuşmada, “Üniversitelerin en önemli sorumluluklarından bir tanesi, insani ve ahlaki değerleri koruyarak kültürel değişimi sağlamaktır. Bu stratejik plan da yeni bir perspektif oluşturma açısından önemli. Planın oluşturulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Toplantı sonrası Rektör Prof. Dr. Hülagü, 2019-2023 Stratejik Plan Hazırlık Çalışmalarında "Danışmanlık Ekibi" olarak sağladıkları katkılardan dolayı Prof. Dr. Hülya Gündüz Çekmecelioğlu, Doç. Dr. Ümit Alnıaçık ve Doç. Dr. A. Cemkut Badem’e teşekkür belgesi takdim etti.

Stratejik Plan Hazırlık Süreci, Durum Analizi, Geleceğe Bakış, Farklılaşma Stratejisi, Strateji Geliştirme, İzleme ve Değerlendirme bölümlerinden oluşan Kocaeli Üniversitesi 2019-2023 Stratejik Planı önümüzdeki süreçte Kalkınma Bakanlığı’na sunulacak.


Bu haber 314 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni atama kararları

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan yeni atama kararları

.

Bayram değil eziyet

Bayram değil eziyet

.

Kocaeli'de trafik adım adım ilerledi

Kocaeli'de trafik adım adım ilerledi

TEM'DEKİ YOĞUNLUK SÜRÜYOR

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

Parklarda ve yeşil alanlarda bakım

İzmit Belediyesi ekiplerince park ve yeşil alanlarda bakım onarım çalışması yapılıyor.

Doğan’dan bayram mesajı

Doğan’dan bayram mesajı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Kurban Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedellide ilk 3 döneme ait celp planlaması yapıldı

Bedelli askerliğe müracaatını tamamlayıp, banka dekontunu askerlik şubesine ulaştırarak başvurusu kabul edilenlerin ilk 3 dönemine ait celp planlaması yapıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ