25 Eylül 2018 Salı 17:04
 
  • 6,192 TL

  • 7,304 TL

  • 239,32 TL

  • 98.880

Öncekiler Sonrakiler

KOCAELİSPOR'DA BEKLENEN OLDU

Kocaelispor'da beklenen oldu
17 Eylül 2017 Pazar 21:38

.

Geçen sezon başı futbol bilgi ve birikimine inanarak takımımızı teslim ettiğimiz; eşit olmayan şartlara rağmen, 2.ligin eşiğine kadar ulaşabilmemizi sağlayan önemli etken olduğunu, beraber uyum içerisinde çalışarak tecrübe ettiğimiz; transfer, seçme, değiştirme ve adam kaybetme şansımız olmayan mevcut dar kadromuzdan optimum verim almamızı sağlayan; futbolcularımızın kişisel oyun bilgisi ve fiziksel performansına katkısına bizzat şahit olduğumuz; Ümit Metin Yıldız hocamızla bu sezon da çalışmanın en doğru tercih olduğunun kararını vererek bir sezon daha çalışmayı teklif ettik. Kendisi işine, Kulübümüze, Yönetimimize ve Futbolcularımıza saygısı nedeniyle, bir sezon boyunca önyargılar sonucu maruz kaldığı her türlü hakaret, tehdit ve aşağılamaya göğsünü gererek, geçen sezonki gibi maddiyatı önemsemeyen ve fesih tazminatı barındırmayan bir sözleşmeye imza attı.

Mevcut şartları ve vakaları, hakim olduğumuz tüm nedenleri ve sonuçlarıyla bizzat içerisinde yaşayan bizler, bu sezonki 4 maçı değerlendirdiğimizde; kupa maçı haricinde oynanan lig maçlarında her ne kadar istenilen netice alınmadıysa da oyunsal olarak memnun ve hocamızdan razıyız. 4 sezon içerisinde en çok pozisyonu ürettiğimiz, ancak gol kaydedemeyerek son dakikada yediğimiz gol ile yenik ayrıldığımız Tekirdağspor maçı sonrası, Teknik Direktörümüz Ümit Metin Yıldız yönetim kurulumuza yaptığı açıklamada özetle; "takımın oynadığı oyundan ve oyuncuların gelişiminden son derece memnun olduğunu, takımın bu sezonda en iyi yerde bitireceğinden hiç şüphesi olmadığını, ilerleyen haftalarda takım oyununun daha da gelişeceğini ve bunun sonuçlara yansıyacağına inandığını, ancak derin bir soluk almaya ve yeni bir enerjiye ihtiyacın şart olduğunu" dile getirerek ayrılma kararını iletmiştir.

Yönetim Kurulumuz yaptığı değerlendirme sonucunda; izole ortamda takım ve genç futbolcularımızın gelişimi için en doğru ismin, Ümit Metin Yıldız olduğu düşüncesiyle devam etmesi için tekrar görüşmüş, fakat hocamız kararında ısrarcı olmuştur.

Futbolun skor üzerine yorumlandığı ülkemizde, sebebi ne olursa olsun hocamıza yapılan ve hiç kimsenin asla haketmeyeceği sanal saldırılar için camiamız adına özür diler; mütevazi, kültürlü ve beyefendi duruşuyla, kişisel ve teknik adam olarak tanımaktan ve çalışmaktan memnuniyet duyduğumuz hocamızın Kulübümüze, takımımıza ve futbolcularımıza verdiği emek ve kazandırdığı değerler için kendisine sonsuz teşekkür eder, bundan sonraki kariyerinde de başarılarının devamını dileriz.

KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULUBahri Yavuz'dan 2.açıklama

Bu gece yayınlanan  Yönetim Kurulu açıklamamızda yer alan ; 
 "sebebi ne olursa olsun hocamıza yapılan ve hiç kimsenin asla haketmeyeceği sanal saldırılar" 
ibaresi maalesef bazı taraftarlarımız tarafından yanlış algılanmıştır. Bugüne dek hocamız hakkında yapılan birçok eleştiri veya istifa talebi sosyal medyada durmaktadır .Bunlar herkesin doğal hakkı olup, herkesin ifade özgürlüğüne de  hakaret olmadığı sürece hep saygı duyduk. 
Hiç kimsenin asla haketmeyeceği Sanal saldırılardan kasıt; 
hocaya öncelikle ve sıkça  sosyal medya daki hesaplarına özel mesajlarla gönderilen, gerekse sosyal medya platformlarında yazılan , daha acısı telefonla gizli numaradan aranarak şahsını, ailesini, yıllar önce rahmetli olmuş annesini , eşini ve çocuklarını hedef alan çok ağır küfürler, hakaretler ve tehditlerdir.
Aile , eş ve çocuklarımız  hepimizin kutsal değerleridir, bunlarla ilgili öncelikle özelden sonra da genel sosyal medyadan yapılan hiçkimsenin haketmediği dediğimiz saldırılardan ben utandım şahsım adına . Üslup bozmadan tepkisini ve temennilerini dile getiren tüm taraftarlarımız lütfen kendilerine bu açıklamadan bir çıkarım yapmasınlar , üzülerek bahsettiğimiz şekilde yaklaşım gösterenleri eminim ki hiçbir KS taraftarı da tasvip etmeyecektir ...
Bunca zorluğun içinde hep beraber yürünecek çok meşakkatli , uzun ama sonu aydınlık bir yolumuz var , ilk günden beri söylediğimiz gibi herkesi bu büyük arma etrafında toplanmaya ; bize , geçmişimize ve renklerimize yakıştığı şekilde mücadeleye devam etmeye davet ediyorum ... 

Saygılarımla

Bu haber 5008 defa okundu

Bu şehir girdap

Samet yaşa
17 Eylül 2017 Pazar 22:51

Kimi gönderdiğinin önemi yok başkanım bizim rotamiz belli biraz bu işlerden anliyorsak hepimiz sizlere destek vermeliyiz bugün takımını tebrik ediyorum yarında genc arkadaslar geliyor play-off olur şampiyonluk olur ama küme olmaz

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Bu yıl da birlik ve beraberlikle Sevgide Buluşalım!

Bu yıl da birlik ve beraberlikle Sevgide Buluşalım!

Bu yıl 13.’sü düzenlenecek ''Sevgide Buluşalım'' etkinliğinin basın toplantısı gerçekleştirildi

'2018 yılı Üniversitemize Hoşgeldiniz' etkinliği gerçekleştirildi

'2018 yılı Üniversitemize Hoşgeldiniz' etkinliği gerçekleştirildi

.

İlçe merkezine 7 katlı otopark yapılacak

İlçe merkezine 7 katlı otopark yapılacak

Büyükşehir, Gebze Kızılay Caddesi’nde yapacağı 7 katlı otoparkla ilçe merkezinde parklanmayı sorun olmaktan çıkaracak

Kalp krizi geçiren sürücü ağaca çarptı

Kalp krizi geçiren sürücü ağaca çarptı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET