19 Mayıs 2019 Pazar 20:41
 
Öncekiler Sonrakiler

KÖRFEZ KOTSİAD'DAN ANLAMLI ETKİNLİK

Körfez KOTSİAD'dan anlamlı etkinlik
04 Ekim 2018 Perşembe 17:13

.

Kurulduğu günden bu yana kentin en aktif sivil toplum kuruluşlarından biri haline gelen Kocaeli Tüm Sanayici ve İş İnsanları Derneği'nin (KOTSİAD) Körfez Şubesi, önceki akşam farklı bir etkinliğe imza attı. Körfez Yarımca Kültür Merkezi'nde gerçekleşen ve "7'de 77'ye El Ele" adı ile gerçekleşen programda kent genelinde bulunan çocuk yetiştirme yurtlarında kalan küçükler ile Kocaeli Huzurevi sakinleri şube yönetimi tarafından ağırlandı.

FARKLI BİR ETKİNLİK
Düzenlenen etkinliğe Alican Kazgan'ın başkanlığını yaptığı Kocaeli Kantin İşletmecileri Derneği de destek verdi. Geniş katılımın olduğu ve ülkenin tanınmış ses sanatçılarından Barkın Tarım ve ekibinin sahne aldığı geceye Kocaeli Huzurevi sakinleri, Kastel Çocuk Yurdu, Türk-Alman Vakfı Kocaeli Saraylı Çocuk Yetiştirme Yurdu, Kocaeli Çocuk Yetiştirme Yurdu ve Körfez Gülünce Okul Öncesi Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nden küçükler katıldı.

BÜYÜK İLGİ VARDI
Bu arada KOTSİAD Şube Başkanı Erkan Gül ile yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe ilçe protokolü de ilgi gösterdi. Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Ticaret Odası (KTO) Başkanı Recep Öztürk, Deniz Ticaret Odası (DTO) Körfez Şube Başkanı Av. Vedat Doğusel, KOTSİAD Genel Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu, KOTSİAD Onursal Başkanı Mehmet Allak ve Gölcük Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Dt. Zehra Çoşkun Salih ile davetli kurumların yöneticileri katıldı.

ERKAN GÜL'DEN SELAMLAMA
Programın açılışında konuşan KOTSİAD Körfez Şube Başkanı Erkan Gül, "KOTSİAD olarak ekonomik alanda yaptığımız çalışmaların yanı sıra sosyal sorumluluk alanındaki projelerimizle de öne çıkmak istiyoruz. Bugün de kıymetli büyüklerimiz ve yavrularımızla böyle bir gecede bir araya gelmek istedik. Bizlerle bu heyecanı yaşayan tüm konuklarımıza katılımları dolayısıyla teşekkür ediyoruz" dedi.

KOTSİAD'A TEŞEKKÜR
Daha sonra konuşan KOTSİAD Genel Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ise, "Körfez şubemiz başarılı çalışmalarına böyle bir organizasyonla devam ediyor. Bu tablo çok anlamlı ve özel. Emeği geçen herkesi kutluyorum" diye konuştu. Ayrıca etkinlikte söz alan KTO Başkanı Recep Öztürk de, KOTSİAD yönetimini kutladı etkinliğin kendileri açısından çok anlamlı olduğunu ifade etti.

BARKIN TARIM KONSERİ
DTO Şube Başkanı Vedat Doğusel ise konuşmasında yetiştirme yurtlarında kalan çocuklar ve huzurevi sakinleri ile bir araya geldikleri için mutlu olduklarını ifade etti. Son olarak söz alan Kaymakam Hasan Hüseyin Can ise şöyle konuştu: "Körfez ilçemizde yaptığı çalışmaları ile dikkat çeken KOTSİAD yönetimimiz, yine farklı bir organizasyon ile bizleri bir araya getirdi. Çocuklarımızla ve değerli büyüklerimizle buluşmak bizler için çok özel bir durum. Bu nedenle dernek yönetimimize teşekkür ediyorum." Yapılan konuşmaların ardından etkinlik ünlü sanatçı Barkın Tarım konseri ile devam etti. Program boyunca pisti boş bırakmayan çocuklar ve huzurevi sakinleri unutulmaz bir gece yaşadı.


Bu haber 742 defa okundu

DİĞER HABERLER

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

Çerkesler, Sürgünün 155'inci Yılında Atalarını Andı

155 YILDIR DİNMEYEN BİR ACI

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kalyoncu ve Ekibi Hürriyet’e Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Fedarasyonu Başkan ve yönetim kurulu üyeleri İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

İYİ PARTİ KADIN KOLLARI MECLİSTE

YILDA 8 BİN ÇOCUK İSTİSMARA UĞRUYOR!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

Ramazan Davulcusu İzmir marşı çalarsa!

.

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Kartepe Belediyesi 1 yılda 8.6 milyon TL'lik çiçek aldığı ortaya çıktı

Belediyeden harcamayla ilgili "Sehven yapılan bir hatadır" açıklaması geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ