19 Mart 2019 Salı 23:02
 
Öncekiler Sonrakiler

KÖRFEZ TİCARET ODASI’NA 5 YILDIZLI A SINIFI AKREDİTASYON SERTİFİKASI

Körfez Ticaret Odası’na 5 yıldızlı A sınıfı Akreditasyon Sertifikası
29 Mart 2018 Perşembe 12:10

Hizmet kalitesini Avrupa standartlarına taşıyan Körfez Ticaret Odası’na 5 yıldızlı A sınıfı Akreditasyon Sertifikası Aldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Akreditasyon Kurulu tarafından yürütülen Oda/Borsa Akreditasyon Sistemi 13.dönem sertifika töreni, Ankara’da gerçekleştirildi.
TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonunda düzenlenen Akredite Oda/Borsa sertifika törenine,  Gümrük ve Ticaret Başkanı Bülent Tüfenkci, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, ve akreditasyon sertifikası almaya hak kazanan Oda ve Borsaların temsilcileri katıldı.
KTO’nun başarısı tescillendi

Törende, akreditasyon yenileme denetimini başarıyla tamamlayan Körfez Ticaret Odası TOBB’un ‘5 yıldızlı’ A sınıfı borsalar kategorisinde ilk sırada yer aldı. Türkiye’nin çeşitli ilerinden gelen Oda ve Borsa yetkililerinin katılımıyla gerçekleştirilen 13. Dönem Akreditasyon Sertifika Töreni, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun açılış konuşmasıyla başladı. Hisarcıklıoğlu," Bugün 5 yıldızlı olan oda ve borsalarımız, hizmet kalitesi anlamında, Londra'daki, Paris'teki, Berlin'deki oda ve borsalar seviyesine ulaşmış durumda. Onlar üyelerine hangi standartta hizmet veriyorsa, bu oda ve borsalarımız da minimum aynı seviyede hizmet veriyorlar’’ siye konuştu.

Belgeyi Gümrük ve Ticaret Bakanı ile Rıfat Hisarcıklıoğlu’ndan Aldılar

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ise törende yaptığı konuşmada, Akredite olan oda ve borsaları kutlayarak başarılarının devamını diledi. Konuşmaların ardından gerçekleştirilen törende 5 yıldızlı hizmet standardını yakalayan Körfez Ticaret Odası’na A sınıfı Akreditasyon Sertifikası verildi. Akreditasyon sertifikasını Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı, Meclis Başkanı Güngör Ayhan, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Veysel Şenol, Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Genç, Fatih Uykun, Fatih Fidan, Meclis Üyesi Hamza Küpeli, Genel Sekreter Kenan Mintaş ve Oda personeli Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ve TOBB Başkan yardımcısı Halim Mete’nin elinden aldı.


Sibel Moralı’dan Teşekkür
13. Dönem Akreditasyon Sertifika Törenine ilişkin açıklama yapan Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sibel Moralı ‘’Yapılan çalışmalar neticesinde bizim A seviyesine çıkmamız çok onur vericidir. Bu konumda olmak bizi onurlandırıyor bu başarı Yönetim Kurulu, meclis komite, personel ve tüm üyelerimizin başarısıdır bu süreçte Odamızın bir kurum olarak Türkiye’de emsali olan odalar içerisinde en üst kategoride hizmet standardına kavuşması hepimizin gururudur’’ dedi.


Bu haber 435 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ