17 Ekim 2018 Çarşamba 22:32
 
  • 5,595 TL

  • 6,446 TL

  • 224,32 TL

  • 98.991

Öncekiler Sonrakiler

KÖŞKER MAHALLE SAKİNLERİNE 2B ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Köşker mahalle sakinlerine  2B çalışmalarını anlattı
18 Ekim 2017 Çarşamba 11:04

.

Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle AK Partili ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2B çalışmalarında gelinen aşama hakkında bilgi verdi, istişarede bulundu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleri temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kent meydanı menekşe nikah salonunda gerçekleşen istişare toplantısında Başkan Köşker, mahalle temsilcilerinin önerilerini dinledi ve çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi verdi. Başkan Köşker’in mahalle sakinlerini bilgilendirdiği toplantıya belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, AK Parti’li ve CHP’li belediye meclis üyeleri, başkan danışmanı Şakir Bitmez, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle muhtarları, dernek başkanları ve ilgili birim müdürlüleri katıldı.

MAĞDURİYET YAŞANMADAN ÇÖZÜLECEK

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallerinde yapılan 2B çalışmaları ve projeleri hakkında mahalle sakinleriyle karşılıklı istişarede bulundu.  Başkan Köşker, “Bu işin çözüme kavuşması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Üstümüzde büyük bir sorumluluk var. Bunun farkındayız. Bu anlamda kimseyi mağdur etmeden bu sorunu nasıl çözeceğimizi istişare ediyoruz. Konuyu Başbakanlık ve bakanlıklar da yakından takip ediyor.  Sizlerden isteğim sakinliğinizi muhafaza edin, bizlere ve hükümetimize güvenin. Bu sorun artık sona yaklaştı ve inanıyorum ki herkesi mutlu edecek bir sonuca kavuşturacağız” dedi.
Bu haber 264 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

Vali Münir Karaloğlu'ndan ilginç yasak

.

İMO'dan hakediş semineri

İMO'dan hakediş semineri

İMO Hakediş Semineri Düzenleyecek

Engellilerin Üzülmez sevgisi

Engellilerin Üzülmez sevgisi

.

'Gözün arkada kalmasın'

'Gözün arkada kalmasın'

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü 'Gözün arkada kalmasın' projesi ile şehit ve gazi çocuk ve ailelerini Çanakkale'ye götürdü.

Sinema Akademisinde dersler başladı

Sinema Akademisinde dersler başladı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projelerinden olan sinema akademisinde dersler başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET