23 Temmuz 2018 Pazartesi 16:59
 
  • 4,748 TL

  • 5,563 TL

  • 188,23 TL

  • 95.718

Öncekiler Sonrakiler

KÖŞKER MAHALLE SAKİNLERİNE 2B ÇALIŞMALARINI ANLATTI

Köşker mahalle sakinlerine  2B çalışmalarını anlattı
18 Ekim 2017 Çarşamba 11:04

.

Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleriyle AK Partili ve CHP’li meclis üyeleriyle birlikte düzenlenen toplantıda bir araya gelen Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 2B çalışmalarında gelinen aşama hakkında bilgi verdi, istişarede bulundu.

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle sakinleri temsilcileriyle düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Kent meydanı menekşe nikah salonunda gerçekleşen istişare toplantısında Başkan Köşker, mahalle temsilcilerinin önerilerini dinledi ve çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi verdi. Başkan Köşker’in mahalle sakinlerini bilgilendirdiği toplantıya belediye başkan yardımcısı Nilay Ayran, AK Parti’li ve CHP’li belediye meclis üyeleri, başkan danışmanı Şakir Bitmez, Hürriyet ve Yavuz Selim mahalle muhtarları, dernek başkanları ve ilgili birim müdürlüleri katıldı.

MAĞDURİYET YAŞANMADAN ÇÖZÜLECEK

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallerinde yapılan 2B çalışmaları ve projeleri hakkında mahalle sakinleriyle karşılıklı istişarede bulundu.  Başkan Köşker, “Bu işin çözüme kavuşması için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Üstümüzde büyük bir sorumluluk var. Bunun farkındayız. Bu anlamda kimseyi mağdur etmeden bu sorunu nasıl çözeceğimizi istişare ediyoruz. Konuyu Başbakanlık ve bakanlıklar da yakından takip ediyor.  Sizlerden isteğim sakinliğinizi muhafaza edin, bizlere ve hükümetimize güvenin. Bu sorun artık sona yaklaştı ve inanıyorum ki herkesi mutlu edecek bir sonuca kavuşturacağız” dedi.
Bu haber 244 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ