25 Kasım 2017 Cumartesi 08:54
 
  • 3,944 TL

  • 4,709 TL

  • 163,18 TL

  • 104.539

Öncekiler Sonrakiler

KOTO PERAKENDECİLİK EĞİTİMLERİNDE 2. GÜN

KOTO perakendecilik eğitimlerinde 2. Gün
12 Eylül 2017 Salı 17:01

.

Kocaeli Ticaret Odası’nın, perakendecilik sektörü için MARKA Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği eğitimlerin 13 Eylül 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek olan ikinci gününde işletmelerin kuruluş süreçleri ve finansal süreçleri ele alınacak

İSTER HEPSİNE, İSTER TEK BİR EĞİTİME…
İlimizdeki yerel sermayeli küçük perakendecilerin pazarda rekabet edebilmek ve sürdürülebilir büyüme stratejileri geliştirebilmeleri için, Kocaeli Ticaret Odası’nda ve MARKA Teknik Destek Programı kapsamında düzenlenen eğitimler 12 Eylül 2017 Salı günü başladı. 10 gün sürecek olan eğitimlerin 13 Eylül 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek olan ikinci gününde, “Küçük İşletmelerin Hukuki Kuruluş Süreçleri, Yasal Zorunluluklar,  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Küçük İşletmelerde Muhasebe Sistemleri ve Finansal Yönetim” konuları ele alınacak. Eğitimlere katılmak isteyen perakendeciler 0262 322 30 10- 238 ve 249 No’lu telefonlardan eğitimlerle ilgili kapsamlı bilgi alabilecek ve kayıt yaptırabilecek. Sektör temsilcileri 10 gün sürecek tüm eğitimlere katılabileceği gibi, işletmesi için gerekli olan parça eğitimlere de kayıt yaptırabilecek. Eğitimlerin %80’ine katılım sağlayan kursiyerlere, adına düzenlenmiş sertifika takdim edilecek.

Bu haber 590 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ne bekliyorsunuz?

Ne bekliyorsunuz?

.

VM Medıcal Park kocaeli öğretmenleri unutmadı

VM Medıcal Park kocaeli öğretmenleri unutmadı

VM Medıcal Park Kocaeli Hastahanesi 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenleri sıcak bir bilgi yuvasına dönüştürdükleri okullarında ziyaret etti.

Öğretmenlik;Gücünü sevgiden alan kutsal meslek

Öğretmenlik;Gücünü sevgiden alan kutsal meslek

Sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere rehberlik eden tüm öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama programı, Vali Hüseyin Aksoy ve eşi Hülya Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Oksijen tüpü patladı! 2 yaralı

Oksijen tüpü patladı! 2 yaralı

İzmit'te Aile Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Rehabilitasyon ve Aile Danışmanlığı merkezinde hastalara götürülen oksijen tüpü patladı.2 yaralı

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı

14.Hamidiye kestane festivali yapıldı

14.Hamidiye kestane festivali, başbakan yardımcısı Fikri Işık ve Vali Hüseyin Aksoy'un katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu kadarına da PES ARTIK!

Bu kadarına da PES ARTIK!

Kartepe Belediyesi yetkilileri kamu malına zarar verenlere duyarlı olmaya davet ederken, polis ile işbirliği içerisinde olduklarını belirttiler.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET