23 Şubat 2018 Cuma 09:10
 
  • 3,788 TL

  • 4,661 TL

  • 161,85 TL

  • 116.841

Öncekiler Sonrakiler

KOTO PERAKENDECİLİK EĞİTİMLERİNDE 2. GÜN

KOTO perakendecilik eğitimlerinde 2. Gün
12 Eylül 2017 Salı 17:01

.

Kocaeli Ticaret Odası’nın, perakendecilik sektörü için MARKA Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği eğitimlerin 13 Eylül 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek olan ikinci gününde işletmelerin kuruluş süreçleri ve finansal süreçleri ele alınacak

İSTER HEPSİNE, İSTER TEK BİR EĞİTİME…
İlimizdeki yerel sermayeli küçük perakendecilerin pazarda rekabet edebilmek ve sürdürülebilir büyüme stratejileri geliştirebilmeleri için, Kocaeli Ticaret Odası’nda ve MARKA Teknik Destek Programı kapsamında düzenlenen eğitimler 12 Eylül 2017 Salı günü başladı. 10 gün sürecek olan eğitimlerin 13 Eylül 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek olan ikinci gününde, “Küçük İşletmelerin Hukuki Kuruluş Süreçleri, Yasal Zorunluluklar,  İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Küçük İşletmelerde Muhasebe Sistemleri ve Finansal Yönetim” konuları ele alınacak. Eğitimlere katılmak isteyen perakendeciler 0262 322 30 10- 238 ve 249 No’lu telefonlardan eğitimlerle ilgili kapsamlı bilgi alabilecek ve kayıt yaptırabilecek. Sektör temsilcileri 10 gün sürecek tüm eğitimlere katılabileceği gibi, işletmesi için gerekli olan parça eğitimlere de kayıt yaptırabilecek. Eğitimlerin %80’ine katılım sağlayan kursiyerlere, adına düzenlenmiş sertifika takdim edilecek.

Bu haber 628 defa okundu

DİĞER HABERLER

Toplumsal baskı işe yaradı!

Toplumsal baskı işe yaradı!

.

Dışişleri'nden son dakika Hollanda açıklaması

Dışişleri'nden son dakika Hollanda açıklaması

.

ATİK, Antakya'da

ATİK, Antakya'da

ATİK Atılımcı İşadamları Derneği başkanı Yasin Akyol ve üyeleri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin'ni ziyarette bulundu.

Karacan anlaşmayı açıkladı, işçiler coştu

Karacan anlaşmayı açıkladı, işçiler coştu

.

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği kahvaltıda buluştu

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği kahvaltıda buluştu

Başiskele Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Selim Yılmaz programda Birlik ve beraberliğe vurgu yaparak şöyle konuştu

İzmit'te Hocalı şehitleri anılacak

İzmit'te Hocalı şehitleri anılacak

Azerbaycan’ın Dağlık Karabağ bölgesi Hocalı kasabasında 26 Şubat 1992 tarihinde Ermenilerce katledilenler İzmit’te de anılacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ