23 Eylül 2018 Pazar 16:13
 
  • 6,293 TL

  • 7,394 TL

  • 242,18 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

KOTO SENİN’DE İKİ KOMİTEDEN ORTAK AÇIKLAMA;

KOTO Senin’de İki Komiteden Ortak Açıklama;
22 Mart 2018 Perşembe 10:01

“EKİBİN PARÇASIYIZ, ÜYEMİZ İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUZ”

KOTO Senin Grubu’nun 16 ve 20. Meslek Komitesi’nde yer alan isimler, ortak toplantıda bir araya geldi, önemli mesajlar verdi. Komite temsilcileri Yaşar Can ve Yusuf Erenkaya, “KOTO Senin Ekibi’nin parçasıyız, dersimizi iyi çalışıyoruz. Üyelerimize layık olmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

Kocaeli Ticaret Odası’nın yaklaşan seçimleri öncesi, mevcut başkan ve başkan adayı Necmi Bulut’un ekipleri yoğun bir tempoyla çalışmalarını sürdürüyor. Bulut önderliğindeki KOTO Senin Grubu’nda yer alan komite adayları hem sahada birlikte, hem de birebir yoğun bir seçim kampanyası yürütüyor. Daha önce tek komite olan ancak daha sonra ayrılarak 16.Komite (kafe, pişmaniye ve hazır yemek) ve 20. komite (konaklama ve restorantlar) şeklinde hizmetlerini sürdüren gruplar ise seçim çalışmalarını birlikte sürdürüyor.

Şehrin tanınmış isimleri

16. Komite’de Yaşar Can liderliğindeki ekipte Uğur Demir, Kadir Çetin, Mehmet Yıldırım, Onur Özbek, Şinasi Okuş, Ahmet Bölükbaşı, Önder Akbaş, Yasemin Ağra, İbrahim Bıyıklı, Mert Aykanat, Özkan Gürel, Mert Vericioğlu ve Ferhat Aydın, 20. Komite’de ise Yusuf Erenkaya liderliğindeki Ekipte Eray Bodur, İlhan Akkurt, Cem Gür, Özgür Akçi, Eyüp Şahintürk, Mehmet Cezayir, Selin Şahin, Kadriye Sarımeşe, Özlem İşbilir, Mustafa Karahan, Erhan Oğuz ve Ümit Salih Bolol gibi şehrimizin tanınmış isimleri yer alıyor.

Ekibin Parçasıyız

Ortak komite toplantısı yapan iki grup, çalışmalarını ve seçim stratejilerini gözden geçirirken, komite temsilcileri de ortak açıklama yaptı. Yaşar Can ve Yusuf Erenkaya, Başkan Necmi Bulut’un liderliğinde yollarına devam ettiklerini söyleyerek, “Necmi başkan ve ekibiyle yola çıkan bizler, aynı şekilde yolumuza devam ediyoruz. KOTO Senin Ekibi’nin parçasıyız, tüm üyelerimize dokunmak, sorunlarına çözüm üretmek için çalışıyoruz. Necmi Bulut başkanımız ve ekipteki tüm arkadaşlarla birlikte dersimizi çok iyi çalıştık, çalışıyoruz, herhangi bir ayrışma yaşamadan, ekip ruhuyla hareket etmeye, üyemize layık olmak için yoğun çaba göstermeye devam ediyoruz” dedi.


Bu haber 440 defa okundu

DİĞER HABERLER

16 bin peşin ev senin!

16 bin peşin ev senin!

.

Başkan Ayaz: Başarımızın Sırrı Uyum İçinde Çalışmak

Başkan Ayaz: Başarımızın Sırrı Uyum İçinde Çalışmak

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, 37 mahallenin muhtarıyla aylık istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Nisa ile Tolga evliliğe ilk adımı attı

Nisa ile Tolga evliliğe ilk adımı attı

.

Ücretsiz Spor Okulları’nda yeni dönem başlıyor

Ücretsiz Spor Okulları’nda yeni dönem başlıyor

Sporun ve sporcunun en büyük destekçisi Büyükşehir’in Ücretsiz Spor Okulları, yeni eğitim döneminde yine çocukların yanında olacak

GTÜ uzay ve havacılık sektörüne mikro malzeme geliştirecek

GTÜ uzay ve havacılık sektörüne mikro malzeme geliştirecek

GTÜ’de başlayan projede uzay ve havacılık uygulamalarındaki soğutma sistemlerine mikro düzeyde malzeme geliştirilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET