14 Aralık 2018 Cuma 19:12
 
  • 5,389 TL

  • 6,085 TL

  • 214,29 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

KOTSİAD’DA DİNÇOĞLU DÖNEMİ

KOTSİAD’da Dinçoğlu dönemi
26 Aralık 2017 Salı 12:50

Kocaeli Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (KOTSİAD), önceki gün olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirdi.

Dernek lokalindeki kongrede başkanlık görevini Pamir Boya Yönetim Kurulu Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu devraldı. Üyelerin de ilgi gösterdiği kongreye katılanlar arasında Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de yer aldı.

“GENÇ BİR EKİP GÖREVDE”
Toplantının açılışında konuşan mevcut başkan Mehmet Allak, KOTSİAD’a yapılan çalışmalarla Kocaeli gündemine getirdiklerini, bundan sonraki süreçte yeni yönetim kurulunun çıtayı daha yukarılara çıkaracaklarına inandıklarını söyledi. Allak, “Bu zamana kadar özveri ile çalıştık ve KOTSİAD’ı bir noktaya getirdik. Bundan sonra bir bayan başkanın himayesinde daha genç bir ekip göreve geliyor. Kendilerine başarılar diliyorum. Başarılı çalışmaların devamını sağlayacaklarına inanıyorum” dedi.

“BAYAN ELİ DEĞECEK”
Allak’ın ardından konuşan Kocaeli Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm de, “Bir kadının elinin değdiği her şey mutlaka doğru ve dürüst ilerler. Meral Hanım da iş hayatındaki başarısını bundan sonra KOTSİAD idaresinde devam ettirecektir. Bu zamana kadar derneğin tüm çalışmalarına katkı sunduk. Bundan sonra da aynı istikamette devam edeceğiz” diye konuştu.

“BAŞARILI GİDİŞATI
BİZ DE SÜRDÜRECEĞİZ”
Konuşmaların ardından gerçekleşen oylama sonucunda tek aday olan Meral Artuç Dinçoğlu, derneğin yeni başkanı seçildi. Oylamanın ardından bir teşekkür konuşması yapan Dinçoğlu, “KOTSİAD bu zamana kadar hep faydalı çalışmalarla kent gündemine geldi. Bize düşen bu başarılı gidişatı sürdürmek. Genç bir ekibimiz var. Yönetim kurulumuzda yer alan tüm arkadaşlarımız özveri ile derneğimizin hak ettiği noktaya gelmesi için çaba gösterecektir” dedi. Yapılan konuşmaların ardından derneğin eski yöneticilerine plaket sunularak emekleri için teşekkür edildi.


YÖNETİM KURULU
Meral ARTUÇ DİNÇOĞLU
Muzaffer DEMİRCİ
İlkin DOYDUM
Eyyüp Ensar CANŞİ
Bişar YAMAN
Ünsal ŞANLIOĞLU
Nuri SANCAK
Nuray AKPINAR
Bayram ORAL
Mehmet AKTAN
Erkan METİN

DİSİPLİN KURULU
Gönül KAYA
Baran ORAL
Bişar YAMAN

DENETİM KURULU
Veli YILDIZ
Mehmet ÇÖVEN
Alican KAZGAN


Bu haber 920 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ