• 5,357 TL

  • 6,102 TL

  • 223,59 TL

  • 96.817

Öncekiler Sonrakiler

KOTSİAD’DAN ASKERE AFRİN DESTEĞİ

KOTSİAD’dan askere Afrin desteği
01 Şubat 2018 Perşembe 10:53

KOTSİAD Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran’a, ziyarette bulundu.

KOTSİAD Başkanı Meral Artuç Dinçoğlu ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, önceki gün Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran’a, başlatılan Afrin operasyonu dolayısıyla destek ziyaretinde bulundu

Kocaeli Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (KOTSİAD) yönetimi, önceki gün EDOK Muharebe Hizmet Destek Eğitim ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kazım Dalkıran’ı makamında ziyaret etti. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Suriye’nin kuzeybatısındaki Afrin bölgesinde başlattığı harekat ile ilgili olarak gerçekleşen ziyarette dernek başkanı Meral Artuç Dinçoğlu’na yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

“ZİYARET SEVİNDİRDİ”
Buluşma sırasında konukları ile yakından ilgilenen Tuğgeneral Dalkıran, ziyaretleri dolayısıyla KOTSİAD yönetimine teşekkür etti. Bu tür ziyaretlerin devlet ve millet birlikteliğine katkı sunduğunu dile getiren Tuğgeneral Dalkıran, “Devletimizin ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin bu birliktelikle üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorun yoktur” diye konuştu.

“STK’LARA GÖREVLER DÜŞÜYOR”
Söz konusu birlikteliğin oluşmasında sivil toplum kuruluşlarına da görevler düştüğünü dile getiren Dalkıran, “Harekatın başladığı günden itibaren toplumumuzun gösterdiği sahiplenme bugüne kadar atılan adımların ne kadar doğru olduğunu da gösteriyor. Biz milleti ile büyük bir devletiz” açıklamasında bulundu.

ŞEHİTLERİ DE ANDILAR
Kendisi de bir asker gelini olan dernek başkanı Meral Artuç Dinçoğlu da, “Askerimiz Afrin’de çok önemli bir görevi yerine getiriyor. Ülkemize yönelik her türlü tehdidin şimdiden bertaraf edilmesi için başlatılan bir operasyon var. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Millet olarak askerimizin arkasındayız” diye konuştu.Bu haber 400 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ