21 Temmuz 2018 Cumartesi 18:44
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ AKREDİTASYON SÜRECİ BAŞLADI

KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akreditasyon Süreci Başladı
28 Mart 2018 Çarşamba 15:19

.Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi tarafından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda akreditasyon süreci başladı.

Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi Başkanı Prof. Dr. Micheal Mulvany (Aarhus Üniversitesi, Danimarka), ORPHEUS Etiket Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gül Güner Akdoğan (İzmir Ekonomi Üniversitesi) ve ORPHEUS Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hakan Orer (Koç Üniversitesi),  Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Sağlık Bilimleri Enstitüsü doktora eğitim programları, araştırma süreci ve tez izlem sürecinde yapılan düzenlemeler incelenerek önerilerde bulunuldu.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Bilimleri anabilim dalı öğretim üyeleri ve Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü yöneticilerinin de katıldığı ziyarette KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sema Keçeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Kasap, sunum gerçekleştirirken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 196 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ