18 Mart 2019 Pazartesi 23:38
 
Öncekiler Sonrakiler

KOÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ AKREDİTASYON SÜRECİ BAŞLADI

KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akreditasyon Süreci Başladı
28 Mart 2018 Çarşamba 15:19

.Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi tarafından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda akreditasyon süreci başladı.

Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi Başkanı Prof. Dr. Micheal Mulvany (Aarhus Üniversitesi, Danimarka), ORPHEUS Etiket Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gül Güner Akdoğan (İzmir Ekonomi Üniversitesi) ve ORPHEUS Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hakan Orer (Koç Üniversitesi),  Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Sağlık Bilimleri Enstitüsü doktora eğitim programları, araştırma süreci ve tez izlem sürecinde yapılan düzenlemeler incelenerek önerilerde bulunuldu.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Bilimleri anabilim dalı öğretim üyeleri ve Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü yöneticilerinin de katıldığı ziyarette KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sema Keçeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Kasap, sunum gerçekleştirirken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 269 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ