23 Nisan 2018 Pazartesi 05:03
 
  • 4,071 TL

  • 5,000 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ AKREDİTASYON SÜRECİ BAŞLADI

KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akreditasyon Süreci Başladı
28 Mart 2018 Çarşamba 15:19

.Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi tarafından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda akreditasyon süreci başladı.

Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi Başkanı Prof. Dr. Micheal Mulvany (Aarhus Üniversitesi, Danimarka), ORPHEUS Etiket Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gül Güner Akdoğan (İzmir Ekonomi Üniversitesi) ve ORPHEUS Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hakan Orer (Koç Üniversitesi),  Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Sağlık Bilimleri Enstitüsü doktora eğitim programları, araştırma süreci ve tez izlem sürecinde yapılan düzenlemeler incelenerek önerilerde bulunuldu.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Bilimleri anabilim dalı öğretim üyeleri ve Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü yöneticilerinin de katıldığı ziyarette KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sema Keçeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Kasap, sunum gerçekleştirirken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 143 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

Hangi il kaç vekil çıkaracak?

YSK, seçim çevreleri ve çıkaracağı milletvekili sayısının tespitinde, Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi'nden alınan 2017 nüfus bilgilerini kullanacak.

İşte o sürecin detayları

İşte o sürecin detayları

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın erken genel seçim tarihini açıklamasından sonra akıllara ilk gelen soru, seçim takviminin nasıl işleyeceği oldu. Seçim Kanunu'ndaki düzenlemeler sürerken, önceki yıllarda uygulanan takvimin 24 Haziran2018 Pazar günü yapılacak seçimde de temel alınacağı anlaşılıyor. O tarihte Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri birlikte yapılacak. İşte o sürecin detayları.

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

Aç kalan köpekler koyunlara saldırdı

.

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

AVRUPALI ÖĞRENCİLER İSU TESİSLERİNİ GEZDİ

.

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

Festivalde spor ve çocuk oyunları heyecanı

23 Nisan Çocuk Festivali’nin bu yılki teması spor ve çocuk oyunları oldu

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ