20 Eylül 2018 Perşembe 12:39
 
  • 6,160 TL

  • 7,214 TL

  • 238,29 TL

  • 96.788

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ AKREDİTASYON SÜRECİ BAŞLADI

KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitüsü Akreditasyon Süreci Başladı
28 Mart 2018 Çarşamba 15:19

.Kocaeli Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi tarafından yapılan değerlendirme ve incelemeler sonucunda akreditasyon süreci başladı.

Biyotıp ve Sağlık Bilimlerinde Doktora Eğitim Organizasyonu (ORPHEUS) Etiket Komitesi Başkanı Prof. Dr. Micheal Mulvany (Aarhus Üniversitesi, Danimarka), ORPHEUS Etiket Kurulu Üyesi Prof. Dr. Gül Güner Akdoğan (İzmir Ekonomi Üniversitesi) ve ORPHEUS Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hakan Orer (Koç Üniversitesi),  Rektör Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Sağlık Bilimleri Enstitüsü doktora eğitim programları, araştırma süreci ve tez izlem sürecinde yapılan düzenlemeler incelenerek önerilerde bulunuldu.

Sağlık Bilimleri Enstitüsü yönetim kurulu üyeleri, Sağlık Bilimleri anabilim dalı öğretim üyeleri ve Acıbadem Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü yöneticilerinin de katıldığı ziyarette KOÜ Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Sema Keçeli ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Murat Kasap, sunum gerçekleştirirken karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 216 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

Mahalle Mahalle Seminerler Devam Ediyor

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından her hafta bir mahallede düzenlenen Mahalle Mahalle Seminer projesi devam ediyor.

O firmalara af yok!

 O firmalara af yok!

Kocaeli Valiliği, Kocaeli’de 7 firmada toplam 1061 üründe haksız fiyat artışı tespit edildiğini açıkladı.

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

'Seka Yaz Konserleri' Serdar Ortaç ile son buldu

.

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

Uyarılara uymayanlara yasal işlem

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET