27 Mayıs 2018 Pazar 16:47
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ-TÜPRAŞ İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

KOÜ-TÜPRAŞ işbirliği toplantısı
19 Ocak 2018 Cuma 16:26

.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda “Tüpraş Ar-Ge Merkezi KOÜ İş Birliği Toplantısı” düzenlendi.  Toplantıya Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, dekan yardımcıları, bölüm başkanları, TTO yöneticisi ve uzmanlarının yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk’ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda TÜPRAŞ Teknik Servisler ve Ar-Ge Direktörü Ziya Gürün, Kocaeli Üniversitesi ile başlatılan 2 büyük projeden bahsederek bu sayede gelecek işbirliklerinin temelinin atılmış olduğunu kaydetti.

Açılış konuşmasının ardından, Tüpraş Ar-Ge Merkezi ve Teknoloji Yönetimi biriminden Can Demir, Ürün Geliştirme biriminden Serhat Arca, Modelleme ve Karakterizasyon biriminden Ziya Köstereli, Katalizör Yönetimi ve Geliştirme biriminden Mehmet Yağcı, Malzeme Geliştirme ve Reaksiyon biriminden Nur Bağlar, Süreç Geliştirme ve Optimizasyon biriminden Deren Ataç Yılmaz, Laboratuvar ve Pilot Tesisleri biriminden ise Devrim Aydın departmanlarını ve bu departmanlarda yürütülen Ar-Ge faaliyetlerini aktardı.

Bu haber 490 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Yahyakaptan Mahallesi’nin enerjisi toplu yapı yönetim talebi üzerine kesildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET