• 5,357 TL

  • 6,102 TL

  • 223,59 TL

  • 96.817

Öncekiler Sonrakiler

KOÜ-TÜPRAŞ İŞBİRLİĞİ TOPLANTISI

KOÜ-TÜPRAŞ işbirliği toplantısı
19 Ocak 2018 Cuma 16:26

.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Prof. Dr. Savaş Ayberk Konferans Salonu’nda “Tüpraş Ar-Ge Merkezi KOÜ İş Birliği Toplantısı” düzenlendi.  Toplantıya Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Nilgün Fığlalı, dekan yardımcıları, bölüm başkanları, TTO yöneticisi ve uzmanlarının yanı sıra çok sayıda öğrenci katıldı.

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İlhan Tekin Öztürk’ün açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda TÜPRAŞ Teknik Servisler ve Ar-Ge Direktörü Ziya Gürün, Kocaeli Üniversitesi ile başlatılan 2 büyük projeden bahsederek bu sayede gelecek işbirliklerinin temelinin atılmış olduğunu kaydetti.

Açılış konuşmasının ardından, Tüpraş Ar-Ge Merkezi ve Teknoloji Yönetimi biriminden Can Demir, Ürün Geliştirme biriminden Serhat Arca, Modelleme ve Karakterizasyon biriminden Ziya Köstereli, Katalizör Yönetimi ve Geliştirme biriminden Mehmet Yağcı, Malzeme Geliştirme ve Reaksiyon biriminden Nur Bağlar, Süreç Geliştirme ve Optimizasyon biriminden Deren Ataç Yılmaz, Laboratuvar ve Pilot Tesisleri biriminden ise Devrim Aydın departmanlarını ve bu departmanlarda yürütülen Ar-Ge faaliyetlerini aktardı.

Bu haber 573 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ