izmit belediye 15 temmuz
16 Temmuz 2020 Perşembe 07:34

KOZLUK, HÜRRİYET’İ BAĞRINA BASTI

Kozluk, Hürriyet’i bağrına bastı
18 Mart 2019 Pazartesi 09:54

Kozlukluların bağrına bastığı Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet söz verdi; “Sakın korkmayın, kimse işinden olmayacak”

CHP Kocaeli Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, CHP İzmit ilçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, CHP İzmit ilçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut, İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayları ve parti yöneticiler önceki akşam Kozluk Mahallesi Aynalıkavak Sokak’ta vatandaşlarla buluştu.

BELEDİYE İŞÇİLERİ BANA GÜVENSİN

Aynalıkkavak Sokak’ta meşaleler ve ‘Fatma Başkan’ sloganları eşliğinde karşılanan İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet, kendisini bekleyen vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşların sevgi gösterisinde bulunduğu Hürriyet, burada yaptığı konuşmada, Kozluk’te yaşayan herkesin kendi çocuğu kadar değerli olduğunu dile getirdi. Belediye Başkanı Hürriyet, “Belediyede çalışan kardeşlerimin ciddi kaygıları var. Sakın korkmayın. Size kardeş, abla ve dost sözü veriyorum. İşini doğru yapan kimsenin ekmeğiyle oynamayacağım. Belediye işçileri bana güvensin. Biz onlar gibi değiliz. Cezalandırma siyasetine karşıyız. Asla kutuplaştırmayacağız. Kul-yetim hakkından korkarız biz. Sizlere daha iyi işler vereceğiz” dedi.

AYNALIKAVAK’A HİZMET BENİM BOYNUMUN BORCU

Kozluk’ta yaşayan herkesin hak ettiği değere kavuşacağını da sözlerine ekleyen Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Bizler sizlere hak ettiğiniz değeri vereceğiz. Düğün salonlarını asgari ücretlilere bedelsiz, bedava kullandıracağız. Bu kentin ekmeğini bu kentin insanı yiyecek. Bizim gencimiz yok mu? Bu kadar insan aş ekmek beklerken, geçim sıkıntısı yaşarken, biz neden paramızı dışarıya gönderelim de dışarıdan işçi getiriyoruz. Buraya bir şey yaptığımızda Kozluk’un gençlerini alacağız. Yeni iş sahaları yaratacağız. Makam araçlarıyla gezmeyeceğiz. Bu kentin çukurlarına düşe düşe sorunları çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Aynalıkavak’a hizmet etmek benim boynumun borcu olacak” açıklamasında bulundu.

BABALARINIZ BİZİM ZAMANIMIZDA KADROLU OLARAK ÇALIŞIYORDU
Kozluk Mahallesinde konuşan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise son 15 yıldır Kozluk Aynalıkavak’ın ileri gitmediğini belirterek, “Her gelişimde bu mahalle aynı. 15 yıl önce bıraktığımız gibi bu mahalle duruyor. Hiçbir gelişim kaydetmedi. Sizin babalarınız, amcalarınız, ağabeyleriniz, İzmit Belediyesi’nde bizim iktidarımızda hepsi kadrolu işçi olarak çalışıyordu. Bu evleri de o zaman yaptılar ve sizlere ekmek getirdiler. İzmit Belediyesinde babalarınız hiçbir zaman ayrıştırılmadı. Onlar en ağır işlerde çalıştırılmadılar. Kozluk Fatma Kaplan Hürriyet’i 31 Mart akşamı İzmit Belediye Başkanı yapacak. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise yaptığı konuşmada, “Sizler İzmit’te siyaseti belirlediniz. Sefa Sirmen’i, Hikmet Erenkaya’yı Belediye Başkanı yaptınız. Şimdi sıra Fatma Kaplan Hürriyet’te” dedi.


Bu haber 1270 defa okundu

DİĞER HABERLER

Son 24 saat

Son 24 saat

15 Temmuz Koronavirüs tablosu belli oldu

Onbinlerce camiden sela okundu

Onbinlerce camiden sela okundu

FETÖ kalkışmasının 4.yıl dönümünde camilerimizden sela sesleri yükseldi

Binlerce Kocaelili 15 Temmuz şehitlerini saygıyla andı

Binlerce Kocaelili 15 Temmuz şehitlerini saygıyla andı

Milli İrade Meydanı’nda düzenlenen 15 Temmuz Anma Programı’na katılan binlerce kişi şehitlerimizi saygı ve rahmetle andı

Vali Yavuz, Polis Şehitliğini Ziyaret Etti

Vali Yavuz, Polis Şehitliğini Ziyaret Etti

Birlik, Beraberlik ve Kardeşliğimiz Daim Olsun

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı, anma gününe hazır

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı, anma gününe hazır

Çimler biçildi, çiçekler dikildi

İzmit Belediyesi sosyal tesisine kavuşuyor

İzmit Belediyesi sosyal tesisine kavuşuyor

Yahyakaptan Mahallesi’ndeki işletme, misafirlerini yeni yüzüyle ağırlayacak.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ