15 Ağustos 2018 Çarşamba 18:23
 
  • 6,048 TL

  • 6,857 TL

  • 224,85 TL

  • 90.842

Öncekiler Sonrakiler

KSMMMO’DAN GELİŞİM SEMİNERİ

KSMMMO’dan Gelişim Semineri
03 Mart 2018 Cumartesi 13:14

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) eğitim ve seminerlerine hız kesmeden devam ediyor.

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası’nın gerçekleştirdiği SGK Teşvikleri, Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri ve İŞKUR Bildirimleri konularının anlatıldığı Gelişim Semineri’ne oda üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) eğitim ve seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Dün gerçekleştirilen Gelişim Semineri’nde Oda üyesi SMMMO İsmet İşeri’nin SGK Teşvikleri, SMMMO Ali Yazıcı’nın ise, Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri ve İŞKUR Bildirimleri başlıklı sunumları katılımcılar tarafından oldukça faydalı bulundu. Seminere KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Oda Sekreteri Cengiz Tosun, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Malo ve oda üyeleri katılım gösterdi.

SGK TEŞVİKLERİ ANLATILDI
Seminerin açılış konuşmasını yapan KSMMMO Oda Sekreteri Cengiz Tosun, “Mesleğimiz gereği her zaman gelişime açık olmalı ve güncel kalmalıyız. Bu konuya oda olarak büyük önem veriyoruz. Eğitim, seminer gibi programları yapmaya özen gösteriyoruz. Sizler de bu çabamızın ve mesleki gerekliliğin farkında olmalısınız ki buradasınız. Eğitim ve seminerlerimiz odamızın sitesinden takip edebilirsiniz” dedi. Tosun’un ardından SMMMO İsmet İşeri kürsüye gelerek mali müşavirler ve muhasebeciler için en önemli konulardan biri olan SGK Teşvikleri konulu sunumunu gerçekleştirdi.

İKİ SUNUM YAPILDI
İşeri’nin ardından SMMMO Ali Yazıcı sunumunu yapmak üzere sahneye çıktı. Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri, İŞKUR Bildirimleri konularını katılımcılara anlatan Ali Yazıcı, sunumun ardından katılanlardan gelen soruları yanıtladı. Birebir örneklerle yapılan her iki sunumda da dinleyicilerden gelen sorulara birlikte yanıtlar aranarak örnekler pekiştirildi.

Bu haber 574 defa okundu

DİĞER HABERLER

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Başiskele din görevlileri, kurban bağışlarını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptılar.

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ