26 Mayıs 2018 Cumartesi 18:42
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

KSMMMO’DAN GELİŞİM SEMİNERİ

KSMMMO’dan Gelişim Semineri
03 Mart 2018 Cumartesi 13:14

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) eğitim ve seminerlerine hız kesmeden devam ediyor.

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası’nın gerçekleştirdiği SGK Teşvikleri, Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri ve İŞKUR Bildirimleri konularının anlatıldığı Gelişim Semineri’ne oda üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) eğitim ve seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Dün gerçekleştirilen Gelişim Semineri’nde Oda üyesi SMMMO İsmet İşeri’nin SGK Teşvikleri, SMMMO Ali Yazıcı’nın ise, Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri ve İŞKUR Bildirimleri başlıklı sunumları katılımcılar tarafından oldukça faydalı bulundu. Seminere KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Başkan Yardımcısı Tülin Keçeci Güngör, Oda Sekreteri Cengiz Tosun, Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Malo ve oda üyeleri katılım gösterdi.

SGK TEŞVİKLERİ ANLATILDI
Seminerin açılış konuşmasını yapan KSMMMO Oda Sekreteri Cengiz Tosun, “Mesleğimiz gereği her zaman gelişime açık olmalı ve güncel kalmalıyız. Bu konuya oda olarak büyük önem veriyoruz. Eğitim, seminer gibi programları yapmaya özen gösteriyoruz. Sizler de bu çabamızın ve mesleki gerekliliğin farkında olmalısınız ki buradasınız. Eğitim ve seminerlerimiz odamızın sitesinden takip edebilirsiniz” dedi. Tosun’un ardından SMMMO İsmet İşeri kürsüye gelerek mali müşavirler ve muhasebeciler için en önemli konulardan biri olan SGK Teşvikleri konulu sunumunu gerçekleştirdi.

İKİ SUNUM YAPILDI
İşeri’nin ardından SMMMO Ali Yazıcı sunumunu yapmak üzere sahneye çıktı. Yarım Çalışma Ödenekleri, Geçici İşgörmezlik Ödenekleri, İŞKUR Bildirimleri konularını katılımcılara anlatan Ali Yazıcı, sunumun ardından katılanlardan gelen soruları yanıtladı. Birebir örneklerle yapılan her iki sunumda da dinleyicilerden gelen sorulara birlikte yanıtlar aranarak örnekler pekiştirildi.

Bu haber 504 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kazı çalışmalarında yol çöktü, 5 aile mağdur oldu

Kazı çalışmalarında yol çöktü, 5 aile mağdur oldu

.

AK Parti kurmayları seçim stratejisini görüştü

AK Parti kurmayları seçim stratejisini görüştü

.

Saadet'in mitingi haftaya bugün

Saadet'in mitingi haftaya bugün

.

CHP'nin seçim vaatleri açıklandı

CHP'nin seçim vaatleri açıklandı

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, seçim bildirgesini açıkladı. Kılıçdaroğlu, asgari ücretin net 2 bin 200 lira, en düşük emekli aylığının 1500 lira olacağını vaat etti.

MHP seçim beyannamesini açıkladı

MHP seçim beyannamesini açıkladı

MHP'nin Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET