19 Eylül 2018 Çarşamba 18:45
 
  • 6,244 TL

  • 7,294 TL

  • 242,09 TL

  • 96.546

Öncekiler Sonrakiler

KSO' DA SEMİNER

22 Mart 2018 Perşembe 17:09

KSO’da Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu Semineri Düzenlendi….

Kocaeli Sanayi Odası, Lex Metis Consulting Partners ve Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. işbirliği ile KSO konferans salonunda Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu konulu bir seminer düzenlendi.

Yurtiçi ve yurtdışından değerli konuşmacılar ve katılımcıların yeraldığı seminerin konuşmacıları Eski Gümrük Müsteşar Yardımcısı, Maliye Baş Müfettişi Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. Ortağı Nuri Değer, Avukat- Yeminli Mali Müşavir Akademisyen Lex Metis Consulting  Partners CEO’su, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Kurucu Başkanı Prof.Dr. Hasret Çomak ve Avukat Hakem - MITEF Jurisi, Akademisyen, Lex Metis Consulting Partners Şirket Ortağı, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Yarışmalarında Dünya Genelinde Juri Görevlisi, Inovasyon Yarışmalarında Juri Görvelisi, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Onursal Başkanı Dr.Dimitrios Ioannidis’in konuşmacı olduğu seminerin yurtiçi ve yurtdışından da değerli konukları  oldu. Uluslararası Danışmanlık Şirketi olan Lex Metis Consulting Partners firmasının ortakları  Dr.Bettina Nemeth ve Av.Çağla Arslan Bozkuş’da seminerde katıldılar.

Seminerde Nuri Değer Katma Değer Vergisi Kanunu’nun Özellikleri, Prof.Dr. Hasret Çomak Uluslararası Ticaret Hukuku Temel İlkeleri ve Dr.Dimitrios Ioannidis ise Uluslararası Ticaret Hukuku Kuralları Kapsamında Yatırımlar konularında bilgi verdi ve seminer katılımcılarının sorularını yanıtladı.


Bu haber 471 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gaziler günü kutlandı

Gaziler günü kutlandı

.

Konservatuvar Yetenek Sınavı sonuçları açıklandı

 Konservatuvar Yetenek Sınavı sonuçları açıklandı

.

'Bu gözdağı sökmeyecektir'

'Bu gözdağı sökmeyecektir'

Emek Partisi, 3. Havalimanı işçilerinin 24'ünün tutuklamasına dair açıklama yaptı.

AK Parti, Esnafın Ahilik Haftasını Kutladı

AK Parti, Esnafın Ahilik Haftasını Kutladı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Karabaş Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

Dikkat!ALES başvuruları başladı

Dikkat!ALES başvuruları başladı

.

Konut satışları azaldı

Konut satışları azaldı

TÜİK Kocaeli Bölge Müdürlüğü İllere göre Konut Satış İstatistikleri, Ağustos 2018 verilerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET