17 Temmuz 2018 Salı 18:34
 
  • 4,812 TL

  • 5,626 TL

  • 191,03 TL

  • 91.063

Öncekiler Sonrakiler

KSO' DA SEMİNER

22 Mart 2018 Perşembe 17:09

KSO’da Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu Semineri Düzenlendi….

Kocaeli Sanayi Odası, Lex Metis Consulting Partners ve Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. işbirliği ile KSO konferans salonunda Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu konulu bir seminer düzenlendi.

Yurtiçi ve yurtdışından değerli konuşmacılar ve katılımcıların yeraldığı seminerin konuşmacıları Eski Gümrük Müsteşar Yardımcısı, Maliye Baş Müfettişi Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. Ortağı Nuri Değer, Avukat- Yeminli Mali Müşavir Akademisyen Lex Metis Consulting  Partners CEO’su, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Kurucu Başkanı Prof.Dr. Hasret Çomak ve Avukat Hakem - MITEF Jurisi, Akademisyen, Lex Metis Consulting Partners Şirket Ortağı, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Yarışmalarında Dünya Genelinde Juri Görevlisi, Inovasyon Yarışmalarında Juri Görvelisi, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Onursal Başkanı Dr.Dimitrios Ioannidis’in konuşmacı olduğu seminerin yurtiçi ve yurtdışından da değerli konukları  oldu. Uluslararası Danışmanlık Şirketi olan Lex Metis Consulting Partners firmasının ortakları  Dr.Bettina Nemeth ve Av.Çağla Arslan Bozkuş’da seminerde katıldılar.

Seminerde Nuri Değer Katma Değer Vergisi Kanunu’nun Özellikleri, Prof.Dr. Hasret Çomak Uluslararası Ticaret Hukuku Temel İlkeleri ve Dr.Dimitrios Ioannidis ise Uluslararası Ticaret Hukuku Kuralları Kapsamında Yatırımlar konularında bilgi verdi ve seminer katılımcılarının sorularını yanıtladı.


Bu haber 458 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

42 Evler’e yeni üst geçit yapılıyor

İzmit 42 Evler’deki, eski betonarme üst geçittin yerine yeni çelik üst geçit yapılıyor

Bedellide son durum

Bedellide son durum

Bedelli askerlikte yaş ve ücret belli oldu ! 25 gün askerlik yapılacak

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ