16 Kasım 2018 Cuma 13:37
 
  • 5,354 TL

  • 6,077 TL

  • 209,19 TL

  • 93.342

Öncekiler Sonrakiler

KSO' DA SEMİNER

22 Mart 2018 Perşembe 17:09

KSO’da Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu Semineri Düzenlendi….

Kocaeli Sanayi Odası, Lex Metis Consulting Partners ve Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. işbirliği ile KSO konferans salonunda Uluslararası Ticaret Hukuku Kapsamında Yatırımlar ve Katma Değer Vergisi Kanunu konulu bir seminer düzenlendi.

Yurtiçi ve yurtdışından değerli konuşmacılar ve katılımcıların yeraldığı seminerin konuşmacıları Eski Gümrük Müsteşar Yardımcısı, Maliye Baş Müfettişi Major Bağımsız Denetim ve YMM Ltd. Şti. Ortağı Nuri Değer, Avukat- Yeminli Mali Müşavir Akademisyen Lex Metis Consulting  Partners CEO’su, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Kurucu Başkanı Prof.Dr. Hasret Çomak ve Avukat Hakem - MITEF Jurisi, Akademisyen, Lex Metis Consulting Partners Şirket Ortağı, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Yarışmalarında Dünya Genelinde Juri Görevlisi, Inovasyon Yarışmalarında Juri Görvelisi, Uluslararası Hukuk ve Tahkim Derneği Onursal Başkanı Dr.Dimitrios Ioannidis’in konuşmacı olduğu seminerin yurtiçi ve yurtdışından da değerli konukları  oldu. Uluslararası Danışmanlık Şirketi olan Lex Metis Consulting Partners firmasının ortakları  Dr.Bettina Nemeth ve Av.Çağla Arslan Bozkuş’da seminerde katıldılar.

Seminerde Nuri Değer Katma Değer Vergisi Kanunu’nun Özellikleri, Prof.Dr. Hasret Çomak Uluslararası Ticaret Hukuku Temel İlkeleri ve Dr.Dimitrios Ioannidis ise Uluslararası Ticaret Hukuku Kuralları Kapsamında Yatırımlar konularında bilgi verdi ve seminer katılımcılarının sorularını yanıtladı.


Bu haber 484 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cezayir'i İzmit'e getirdiler

Cezayir'i İzmit'e getirdiler

İzmit’te ülke kültürlerinin tanıtımı yapılıyor.

Hürriyet, Dilovası ve İzmit’i Sağlık Bakanına sordu

Hürriyet, Dilovası ve İzmit’i Sağlık Bakanına sordu

.

Kış tedbirleri toplantısı yapıldı

Kış tedbirleri toplantısı yapıldı

Kış Tedbirleri toplantısı Vali Hüseyin Aksoy'un başkanlığında gerçekleştirildi.

Kitap okuyarak büyüklerine örnek oldular

Kitap okuyarak büyüklerine örnek oldular

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ