13 Aralık 2018 Perşembe 15:10
 
  • 5,352 TL

  • 6,102 TL

  • 214,15 TL

  • 90.871

Öncekiler Sonrakiler

KTO’DAN BAŞSAVCI’YA ZİYARET

KTO’Dan Başsavcı’ya ziyaret
08 Ekim 2018 Pazartesi 12:36

.

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindekiheyet Kocaeli’ye yeni atanan başsavcı Habip Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretindebulunuldu.

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve beraberindekiheyet Kocaeli’ye yeni atanan başsavcı Habip Korkmaz’a nezaket ziyaretigerçekleştirdi. Meclis Başkan Yardımcısı Bilal Atak, Yönetim Kurulu Üyesi FatihFidan, Meclis Divan Kâtibi Kutlu Soner Kayalı,15. Komite Başkanı Ayşe HacetAşar, 6. komite başkanı Hülya Oran’ın katılımı ile gerçekleştirilenziyaretlerde ilimiz ile ilgili pek çok konu hakkında fikir alışverişindebulunuldu. Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürkziyaretlerde ‘’ Körfez Ticaret Odası olarak kurumlar arası işbirliğine ve ortakistişarelere son derece önem veriyoruz. İlimizin kalkınması ve iyi noktalaragelmesinde üzerimize düşen her türlü göreve ve iş birliğine hazırız, yenigörevinizin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz’’ dedi.Ziyaret toplu çekilen fotoğrafla son buldu.

 

 


Bu haber 583 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tuzlama ekipleri kar için hazır bekliyor

Tuzlama ekipleri kar  için hazır bekliyor

.

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

Ömer Faruk Yıldırım, 'Bu gemi, artık su alıyor'

ASKON Kocaeli Şubesi’nin basın toplantısı bugün şube binasında gerçekleştirildi. Şube Başkanı Ömer Faruk Yıldırım, “Bu gemi, artık su alıyor” dedi.

Tren kazasında facia

Tren kazasında facia

9 ölü 47 yaralı

Memurlar dikkat!

Memurlar dikkat!

Yılbaşı hediye genelgesi yayınladı

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

BAŞİSKELE KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Başiskele Belediyesi 140 personel ve 32 araçla karla mücadeleye hazır.

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

KOCAELİ İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

"12. Travel Turkey İzmir Fuar ve Kongresi” katılan Kocaeli Valili İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü üç gün boyunca açtığı tanıtım standıyla yerli ve yabancı konukların ilgi odağı oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ