20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:18
 
Öncekiler Sonrakiler

KTO’DAN ZİYARETLER

KTO’dan ziyaretler
20 Temmuz 2018 Cuma 10:10

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri iade-i ziyaretler kapsamında kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor

Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk ve Yönetim Kurulu üyeleri iade-i ziyaretler kapsamında kurum ve kuruluş ziyaretlerine devam ediyor. Yönetim Kurulu Başkanı Recep Öztürk, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Kırcı ve Mehmet Gümüş, 15. Komite Başkanı Ayşe Hacet Aşar ve Komite üyesi kadın girişimci Fatoş Durak ile birlikte Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı, MÜSİAD, TÜMSİAD ve İnşaat Mühendisleri Odası’na iade-i ziyarette bulundular.

İşbirliği geliştirilmeli
Samimi ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde kurumlar arası işbirlikleri ön plana çıkarken bundan sonraki süreçte ortaklaşa yapılabilecek projeler üzerine karşılıklı fikir alışverişlerinde bulunuldu. Ziyaretlerde sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışma, ortak proje yürütme, işbirliğinin geliştirilmesi, güçlendirilmesi noktasında ilerleme kaydetmesi kamu açısından da önemli bir kazanç olacağını vurgulayan Öztürk Körfez Ticaret Odası Olarak ilimiz ve ilçemizi daha da geliştirmek adına her platformda çalışmalar yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

Körfez Müftüsü’ne veda ziyareti de yapıldı
İstanbul Sultanbeyli’ye tayini çıkan Körfez İlçe Müftüsü Hasan Erdoğana’da bir ziyaret gerçekleştiren Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk ve ekibi Körfez İlçe müftüsüne ilçeye kattığı değerler ve verdiği emekler için teşekkür etti. Ziyarette konuşan Öztürk ‘’ilçemize emek veren her kişi ve kurum bizler için çok önemlidir gidişiniz Sultanbeyli için büyük bir şans olacaktır orada da çok iyi işler yapacağınıza ve çok sevileceğinize inancımız sonsuzdur’’ dedi. Günün anısına Hasan Erdoğan’a plaket takdimi yapıldı.

Bu haber 450 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ