21 Ağustos 2018 Salı 07:06
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

KULLAR TAŞIYICILAR KOOPERATİFİNDEN GELENEKSEL İFTAR

Kullar taşıyıcılar kooperatifinden geleneksel iftar
10 Haziran 2018 Pazar 13:00

.

Kullar’da faaliyet gösteren SS 4. Nolu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri bu yıl 6.’sı düzenlenen geleneksel iftarda bir araya geldi.



SS 4 Nolu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi üyeleri ile iftarda bir araya geldi. Başiskele Kullar’da bulunan kooperatif binası önünde düzenlenen iftara İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Sinan Minareci, Hakim Mesut Erbaş, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Faruk Demir, Kullar Belediyesi Eski Belediye Başkanı ve İYİ Parti Başiskele İlçe Yöneticisi İsmail Özkar, Başiskele İlçe Tapu Müdürü Ferhat Uzun, İl Milli Eğitim eski Şube Müdürü Cemal Şişman, İl Milli Eğitim eski Şube Müdür Yardımcısı Yaşar Uzun, eski muhtarlar derneği başkanı İsmail Şişman, eski sendika başkanı Ali Tanrıverdi, Güç Plastik Fabrikası sahibi Ahmet Emre Aydın, Güç Plastik Fabrikası Müdürü Volkan Toktaş, Hwsueng Fabriksı Yöneyim Kurulu Başkanı Mehmet Öztürk, kooperatif üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. İftarın ardından kısa bir konuşma yapan SS 4. Nolu Goodyear Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı İsmail Özkar, bugüne kadar kooperatife katı sağlayan, emeği geçen ve iftara katılan herkese teşekkür ederken geleneksel hale getirdikleri iftar organizasyonlarına devam edeceklerini belirtti.



 

Levent Ankara, AdnanSoydaş, Mustafa Eriş, Mustafa Eşdoğan, Fatih Saat ve Hüseyin Öney birlikte.




 

Güç Plastik Fabrikası Müdürü Volkan Toktaş, GüçPlastik Fabrikası Sahibi Ahmet Emre Aydın, Esnaf Kefalet Kredi KooperatifiBaşkanı Faruk Demir, Aşkın Doğan ve Kullar Belediyesi Eski Belediye Başkanı veİYİ Parti Başiskele İlçe Yöneticisi İsmail Özkar birlikte




Bahçecik Mahalle Muhtarı Mustafa Mut, Mehmet Öztürk, HakimMesut Erbaş ve İYİ Parti İl Başkan Yardımcısı Sinan Minareci




Mustafa Biberoğlu, Ziraat Bankası Kartepe Şube MüdürüZeki Çıtlak, Eski Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yaşar Uzun, Milli Eğitim Eskiİl Müdürü Cemal Şişman, Kullar Eski Belediye Başkanı İsmail Özkar, MuhtarlarDernek Başkanı İsmail Şişman ve Ahmet Turup birlikte




Bu haber 394 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ