kg polis haftası
08 Nisan 2020 Çarşamba 08:42

KURUÇEŞME DOĞAN MAHALLESİ MUHTAR ADAYI İBRAHİM KAPLAN

Kuruçeşme Doğan Mahallesi Muhtar Adayı İbrahim Kaplan
01 Şubat 2019 Cuma 12:37

Mahallemizi cazibe merkezi haline getireceğim dedi.

İzmit Kuruçeşme Doğan Mahallesi Muhtar Adayı girişimci iş adamı İbrahim Kaplan; Doğan mahallesine yapacağı hizmetlerle, mahalleyi yaşanabilir ve tercih edilen mahalle konumuna getireceğini söyledi. Oluşturduğu ekiple gece- gündüz demeden var gücüyle çalışacağını vurgulayan İbrahim Kaplan,Mahallemiz cazibe merkezi haline gelecek. Çor önemli projelerimiz ve hizmet anlayışımız var. Adeta örnek bir muhtarlık hayali kuruyorum; muhtar seçildiğim takdirde bu hayalimde var olanları mahallem için hayata geçireceğim dedi.

KENDİSİ İLE İLGİLİ BİLGİ VERDİ
Özgeçmişi ile ilgili bilgi veren İbrahim Kaplan,1968 Kuruçeşme doğumluyum. Emekliyim. Aynı mahallede yıllarca tüpçülük yaptım. 1976 yılından beri de muhtarlığına aday olduğum mahallede; aynı evde ikamet etmekteyim.

Evliyim ve iki çocuk babasıyım. Şu anda da özel bir şirkette vazife yapmaktayım.dedi.


GECE-GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIM
Muhtar olduğu zaman gece-gündüz demeden çalışacağını belirten ibrahim Kaplan, " Mahallede yaşayan her bir insanın derdi; derdim olacak; sevinçleri mutluluğum olacak.

Mahallemizde yaşayan her bir yardıma muhtaç insanlara, elimden gelen imkanlar dahilinde yardımcı olacağım. Her türlü sorunlarında yanında olacağım. Mahallemizde yaşayan vatandaşlarla; devletin ilgili kurumları arasında bir köprü vazifesinde bulunacağım. Sahip çıkmadığımız hiç bir kimse kalmayacak dedi.


KÖY STATÜSÜNDEN KURTULMACAK

Bir zamanlar mahallelerinin cazibe merkezi halinde olduğunu ancak son yıllarda hizmet alamadığı için insanların sıkıntı yaşadığını belirten İbrahim Kaplan, Mahallemiz yeterince hizmet alamıyor. Önemli bir trafik sorunu var. Bununla ilgili çözüm bulacağız. Spor kulübü kurarak; gençlerimizi sporsal etkinliklere yönlendireceğiz. Mahallemizde bulunan eski belediye binasını; yine halkımızın hizmetine sunmayı planlıyorum. Buraya çok önemli bir kompleks şeklinde bina yapımını sağlayacağım ve mahalle halkımın yararlanmasına imkan oluşturacağım. Yollarıyla; kaldırımlarıyla, güvenli parklarıyla; caddeleriyle mahallemizi yaşanabilir ve cazibe merkezi haline getirmek için var gücümle gece gündüz çalışacağım dedi.


PARK YASAK-DURAKLAMAK SERPEST
Mahallede bulunan trafik sorununu gidermek için  Park yasak, duraklamak serbest diyerek, trafik keşmekeşliğine son verecek projelerinin olduğunu belirten İbrahim Kaplan,Bu konuda bisiklet kullanımını da yaygınlaştıracağım. Hem insanlarımız spor yapmış olacaklar; hem yakıt harcamayarak ülke ekonomisine katkı sağlayacaklar; hem de trafik keşmekeşliği kısmen de olsa ortadan kalkmış olacaktır. Dar olan yolların genişletilmesi için gayret göstereceğim. Kat kısıtlanmasının giderilmesi için devletin ilgili kurumlarıyla birlikte hareket edeceğim. dedi.

GENÇLERE SAHİP ÇIKACAĞIM

Mahallede bulunan gençlere sahip çıkılması adına yapılması gereken her türlü fedakarlığı yapacağını belirten İbrahim Kaplan, Gençlik demek, gelecek demektir. Biz gençliğimize sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmış oluyoruz. Spor kulübü kuracağım ve gençleri buralara yönlendireceğim. Birliği ve beraberliği tesis edeceğim. Mutlu ve huzurlu bir mahalle oluşturacağım; komşuluk bilincini; mahallelilik kültürünü geliştirmek için elimden geleni yapacağım.dedi.


MAHALLENİN SAKİN DEĞİL, SAHİBİ OLACAĞIZ
Mahallede yaşayan her bir insan kendisini sakin olarak değil, sahip olarak görmeli ve mahallesine sahip çıkmalı diyen İbrahim Kaplan, Bu duygunun ve düşüncenin hakim olması için birlik ve beraberliği; huzur ve güveni; bir birine sahiplenmeyi ve kenetlenmeyi yaygınlaştıracağız. Sosyal ve kültürel etkinlikler düzenleyerek, mahalle halkının bir biriyle kenetlenmesini sağlayacağız. Bendeğil ;biz duygusu içinde olacağız. dedi.
Bu haber 1411 defa okundu

masallah

izmit
02 Şubat 2019 Cumartesi 15:38

yuru be kim tutar seni...muhtar adayi degil basbakan mubarek...zuhaha

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Koronavirüs ile mücadelede Güney Kore modeli

Koronavirüs ile mücadelede Güney Kore modeli

Aplikasyon oluşturuldu

Ücretsiz izine çıkarılanlar bu haber sizin için

Ücretsiz izine çıkarılanlar bu haber sizin için

Maaş desteğigeliyor

76 KİŞİ DAHA VİRÜSE YENİLDİ

76 KİŞİ DAHA VİRÜSE YENİLDİ

İYİLEŞEN SAYISI BİN 582 OLDU

İSU Sanal Şube ile evde kalarak tüm işlemleri yapabilirsiniz

İSU Sanal Şube ile evde kalarak tüm işlemleri yapabilirsiniz

İSU WEB ADRESİ VE MOBİL UYGULAMASI İLE TÜM İŞLEMLER KOLAY

Büyükakın, 'Maske üretiminde kapasiteyi artırıyoruz’'

Büyükakın, 'Maske üretiminde kapasiteyi artırıyoruz’'

Başkan Büyükakın, maske dikim merkezlerinden biri olan Gülen Yüzler’i ziyaret etti.

Barınma Merkezi, vatandaşın hizmetinde

 Barınma Merkezi, vatandaşın hizmetinde

Büyükşehir Barınma merkezi Koronavirüs salgını sonrasında kapasitesinin arttırdı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ