21 Kasım 2017 Salı 16:37
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

KUTSAL TOPRAKLARA UĞURLANDILAR

Kutsal topraklara uğurlandılar
05 Ağustos 2017 Cumartesi 11:23

İKİNCİ HAC KAFİLESİ DUALARLA UĞURLANDI

İzmit’ten 354 kişi daha hacca uğurlandı. Diyanet’in organizasyonuyla kutsal topraklara gidenlerin Milli İrade Meydanından (Perşembe Pazarı) uğurlanması sırasında sevinç ve hüzün bir arada yaşandı.8 otobüs ile önce Sabiha Gökçen’e giden İzmitli hacılar buradan uçakla kutsal topraklara gittiler. İl Müftüsü Yusuf Doğan tarafından uğurlanan hacı adaylarını İzmit Belediyesi de unutmadı. Belediyen Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü yetkililer, hacı adaylarına Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın selamını iletip onlara çeşitli hediyeler verdiler. İzmit’ten ikinci kafile olarak yola çıkan hacı adayları Kurban Bayramı sonrası dönecekler.

Bu haber 1194 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET