21 Ağustos 2018 Salı 03:42
 
  • 6,072 TL

  • 7,007 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

LASTİK-İŞ BAYRAMLAŞTI

Lastik-İş bayramlaştı
16 Haziran 2018 Cumartesi 11:36

Lastik-İş Sendikası’nın bayramlaşması her bayram olduğu gibi Şube Merkezi’nde gerçekleşti.

Lastik İş Sendikası Kocaeli Şubesi, bayramlaşma programını her yıl olduğu gibi bu yılda sendika binasında, yönetim kurulu ve üye işçilerle beraber düzenledi. Sendika binasının arkasında bulunan bahçede bayramlaşan sendikalılara, Lastik İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı Tezcan Ay kısa bir konuşma yaparak, “Lastik iş Sendikası Kocaeli Şubesi yönetim kurulu adına Bayramınızı kutluyorum. Değerli arkadaşlarım. Bu bayramın bir özelliği 15-16 Hazirana denk gelmesidir. 15-16 Haziran 1970 tarihinde DİSK'i kapatmak isteyen iktidara karşı işçilerin başlattığı direniştir” dedi. 


“Adımlar atılması gerek”

Siyasetçilerden beklentilerini sıralayan Ay, “Bizim siyasetçilerden beklentimiz sendikal hareketin gelişip güçlenmesi, çalışanların hak ve özgürlüklerinin geliştirilmesi, sosyal devletin güçlenmesi doğrultusunda politika ve programlar oluşturacak adımların atılması gerektiğine inanıyoruz. Sendikamız Lastik-İş örgütlü gücünü bu gücün belirlenmiş hedefler için yerinde ve zamanında kullanılmasını sağlayan genel başkanımız Abdullah Karacan'ın liderliğinde Sendikal anlayışımızı karalı bir Şekilde savunmaya devam ediyoruz” ifadelerine yer verdi.


“Huzur getirmesini diliyorum”

Bayramların huzur getirmesi temennilerinde bulunan Tezcan Ay, “Bütün bu yaşanan gelişmeler içinde sendikamızın bundan sonrada Her türlü zorluğa karşı, tüm üyeleri ile birlikte en güçlü şekilde, mücadeleye devam edeceğine bütün kalbimle inanıyorum tekrardan hepinizi sevgi ve saygı ile sizlerin ve ülkemin, Kocaeli Halkının bayramını kutluyor, size, Ailenize ve Tüm işçi sınıfına sağlık, mutluluk, huzur getirmesini diliyorum” diye konuştu. Bu haber 558 defa okundu

Armut kafalı

İşçi
17 Haziran 2018 Pazar 00:40

Sayın başkan çok güzel demişsiniz siyasilerden beklentilerimiz diye ; şimdi fotoğrafa bakıyorumda sağında duran ampül kafalı ercan akepe nin ateşli destekçisidir. biz işçiler olarak bu akepe döneminde çıkarılan yasalar dolayısıyla oldukça mağdur olduğumuz konular varolduğunu bilmiyormu acaba yoksa bu da diğer g.t kılları gibi bilip bilmeden mi savunuyor akepeyi

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ