27 Mayıs 2018 Pazar 16:56
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

LEYLA KILIÇ EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK AÇILDI

Leyla Kılıç Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık açıldı
15 Ocak 2018 Pazartesi 17:30

.

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde bulunan, Flexy Ofis’te kentin ihtiyaçlarından biri olan Eğitim ve Psikolojik Danışamanlık hizmetinin açılışı  Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Zeki Aygün, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Ak Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Ersin Alparslan tarafından yapıldı.


Uzman Klinik Psikolog Leyla Kılıç,açılış öncesi yaptığı konuşmada, şirketlere, özel okullara eğitim vermenin yanı sıra çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vereceklerini belirterek “Bu güzel günde yanımda olan saygıdeğer büyüklerime, beni okutan, büyüten aileme teşekkür ederim. İzmit’e katma değerde bulunacağız” dedi ve açılışa katılanlara teşekkür etti.HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUMAçılış kurdelasının kesilmesi sırasında konuşan İzmit Belediye Naşkanı Dr. Nevzat Doğan, “ Leyla,kardeşimizin yaşadığı heyecana ortak olmaya geldik. Kocaeli’de olmayan önemli bir hizmeti kazandırıyor. Heyecan varsa samimiyet, sahicilik vardır. Allah heyecanınızı azaltmasın. Öncelikle sizlere, buradan hizmet alacaklara, şehrimize, bizlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Leyla Kılıç, protokol üyeleriyle birlikte açılış kurdelesini kesti.

Bu haber 555 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

Kandıralılar, Kaymakam Kantay'ı ziyaret etti

.

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

Ereğli’de evleri özüne dönüyor

'Ereğli Evleri Hayat Buluyor' projesi kapsamında Ereğli’deki Çıpalı Konak ve bir tescilli yapıda restorasyon çalışmaları sürüyor.

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

Taklit gözlükler göz sağlığını tehdit ediyor

İZMİT'te özel bir hastanede göz doktoru olarak görev yapan Op.Dr. Fethi Güngör, taklit gözlüklerin göz sağlığını tehdit ettiğini belirtti.

Derince’ye modern bir tesis daha

Derince’ye modern bir tesis daha

Fatih Mahallesi’nde eğitim veren Derince Şehit Osman Gazi Çetingöz Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne inşa edilen Kapalı Spor Salonu’nu inceleyen Başkan Bulut, bölgeye son derece modern bir tesis kazandırdıklarını söyledi.

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Merkezde Güvenlik Tedbirleri Alındı

Yahyakaptan Mahallesi’nin enerjisi toplu yapı yönetim talebi üzerine kesildi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET