15 Ağustos 2018 Çarşamba 06:07
 
  • 6,415 TL

  • 7,282 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

LEYLA KILIÇ EĞİTİM VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK AÇILDI

Leyla Kılıç Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık açıldı
15 Ocak 2018 Pazartesi 17:30

.

Yenişehir Mahallesi Demokrasi Caddesi üzerinde bulunan, Flexy Ofis’te kentin ihtiyaçlarından biri olan Eğitim ve Psikolojik Danışamanlık hizmetinin açılışı  Ak Parti Kocaeli Milletvekilleri Cemil Yaman, Zeki Aygün, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Ak Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Ak Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Ersin Alparslan tarafından yapıldı.


Uzman Klinik Psikolog Leyla Kılıç,açılış öncesi yaptığı konuşmada, şirketlere, özel okullara eğitim vermenin yanı sıra çocuk, ergen, yetişkin, çift ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti vereceklerini belirterek “Bu güzel günde yanımda olan saygıdeğer büyüklerime, beni okutan, büyüten aileme teşekkür ederim. İzmit’e katma değerde bulunacağız” dedi ve açılışa katılanlara teşekkür etti.HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUMAçılış kurdelasının kesilmesi sırasında konuşan İzmit Belediye Naşkanı Dr. Nevzat Doğan, “ Leyla,kardeşimizin yaşadığı heyecana ortak olmaya geldik. Kocaeli’de olmayan önemli bir hizmeti kazandırıyor. Heyecan varsa samimiyet, sahicilik vardır. Allah heyecanınızı azaltmasın. Öncelikle sizlere, buradan hizmet alacaklara, şehrimize, bizlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Konuşmaların ardından Leyla Kılıç, protokol üyeleriyle birlikte açılış kurdelesini kesti.

Bu haber 664 defa okundu

DİĞER HABERLER

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

Banka kartları ve kredi kartları ile kredi işlemleri hakkında yönetmelikte değişiklik kabul edildi

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ