25 Ağustos 2019 Pazar 11:03

LGS İKİNCİ NAKİL SONUÇLARI AÇIKLANDI

LGS ikinci nakil sonuçları açıklandı
09 Ağustos 2019 Cuma 15:00

.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından Liselere Geçiş Sistemi (LGS) çerçevesinde yerleştirmeye yönelik ikinci nakil sonuçları açıklandı.

Milli Eğitim Bakanlığı, takvime göre yarın açıklanması beklenen Liselere Geçiş Sistemi çerçevesinde yerleştirmeye yönelik ikinci nakil sonuçları sürpriz bir şekilde bayram öncesinde açıklandı. Sınava giren adaylar Milli Eğitim Bakanlığının ‘meb.gov.tr' adresinden sonuçları görebilecek.

Yerleştirmeye yönelik olan ikinci nakil sonuçlarının açıklanmasıyla merkezi olarak devam eden ana yerleştirme süreci bitmiş oldu. Bu süreçten sonra ise hiçbir yere yerleşmesi gerçekleşmeyen öğrenciler için il yada ilçelerde öğrenci yerleştirme nakil komisyonları tarafından yerleştirme başvuruları alınacak ve 6 Eylül tarihinde yerleştirme süreci sona ermiş olacak.

 

Bu haber 604 defa okundu

DİĞER HABERLER

Engelli Park ihlali yapan 850 araca ceza

Engelli Park ihlali yapan 850 araca ceza

.

Yıldız 'saldırgan kahbe bir senaryonun parçası'

Yıldız 'saldırgan kahbe bir senaryonun parçası'

.

Özgür Yıldızlı tüm devlet organlarına görev çağırdı

Özgür Yıldızlı  tüm devlet organlarına görev çağırdı

.

EMİROĞLU’NDAN HÜRRİYET’E VEDA ZİYARETİ

EMİROĞLU’NDAN HÜRRİYET’E VEDA ZİYARETİ

.

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Eş ve kaynanaya 'Sizi süründüreceğim

Yargıtay Hukuk Genel Kurulu, eşi ve ailesine, 'Sizi süründüreceğim' diyen öfkeli kocanın, karısının kişilik haklarını zedelediğine hükmetti. Davalı kocanın tehditkar sözlerini boşanma sebebi sayan Kurul; davalı kocanın manevi tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ