21 Kasım 2018 Çarşamba 05:56
 
  • 5,393 TL

  • 6,130 TL

  • 211,71 TL

  • 91.686

Öncekiler Sonrakiler

MAHMUT TUNCER COŞTURDU

Mahmut Tuncer coşturdu
02 Eylül 2018 Pazar 15:10

Dilovası Belediyesi, sünnet ettirdiği 300 çocuk için belediye hizmet binası önünde ‘Sünnet Şöleni’ düzenledi.

Dilovası Belediyesi ve Anadolu Sağlık Merkezi işbirliği ile her yıl düzenlediği toplu sünnet şöleni ünlü sanatçı Mahmut Tuncer’in verdiği konser ile tamamlandı.

 

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

 

Sünnet şölenine Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Muharrem Poyrazoğlu, Dilovası İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Turan Güneş, Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı Hansoy Toygun Şenüçler. AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Dilovası Belediyesi Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarları, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AKBOĞA VE ÂŞIKLAR DAVETLİLERİ EĞLENDİRDİ

 

Programın sunuculuğunu yapan Dilovalı sanatçı Cihan Akboğa'nın sunumu ve türküleriyle başlayan şölende âşıklar Mustafa Özdemir ve Tacettin Dursun atışmaları ve türküleri sünnet olan çocukları ve aileleri gönüllerince eğlendirdi.

 

TOLTAR “ŞÖLEN İLE TAÇLANDIRIYORUZ”

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, hemşerilerine sunum yaparak 4,5 yılda yaptığı hizmetleri ve yapacakları hizmetleri anlattı. Başkan Toltar yaptığı konuşmada "Göreve geldiğimiz günden bu yana sosyal belediyecilik anlayışımızla hemşerilerimizin önemli isteklerine cevap vermeye onların ihtiyaçlarını karşılamaya önem verdik. Tabi sosyal belediyecilik kapsamında her yıl sosyal bir etkinlik çerçevesinde birlik ve beraberlik içerisinde dayanışmanın en güzelini sergilemek adına toplu sünnet yaptırdığımız çocukları şölen ile taçlandırıyoruz.

 

HER ŞEY ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN

 

Geleceğimiz olan çocuklarımızın böyle bir dayanışma içerisinde sünnet olmaları ve birliğimizi sergilemeleri ilçemiz ve ailelerimiz açısından oldukça önemlidir. Biz görevde olduğumu ve olacağımız sürece bu dayanışmayı her zaman gözetmek istiyoruz.

 

Çocuklarınızın ilk mürüvvetlerini hep birlikte gördük. Allah ikinci mürüvvetlerini yani evliliklerini de hep birlikte görmeyi nasip etsin. Çocuklarımızın iyi birer vatan evladı olarak yetiştirilmesi ve eğitimlerini sağlaması içinde belediye olarak üzerimize düşeni her zaman yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımıza anne ve babalarla kadar bizlerde sorumluyuz ve bu sorumluluk için üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye gayret ediyoruz. Çocuklarımızın mutluluğunu ve gelecekleri bizler için önemlidir, onlar butlu olursa, toplumda mutlu olur. Belediye olarak yarınlarını hazırlamada ellimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

 

MAHMUT TUNCER'DEN UNUTULMAZ GECE

 

Başkan Toltar'dan sonra sahne alan ünlü sanatçı Mahmut Tuncer sahneye Dilovalıları coşturdu. Söylediği birbirinden güzel türküler ve esprileriyle unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçıya sünnet olan çocuklar ev aileleri halaylarla eşlik etti.

 

Mahmut Tuncer'in birbirinden güzel şarkılarının ardından Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ve protokol üyeleri, sünnet olan çocuklara verilen hediyelerle şölen sona erdi.Bu haber 448 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kim gider, kim kalır?

Kim gider, kim kalır?

.

Meteoroloji uyardı

Meteoroloji uyardı

.

'BaşEğitim Dergisi' Yayın Hayatına Başladı

 'BaşEğitim Dergisi' Yayın Hayatına Başladı

Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde önemli bir proje hayata geçirildi

Kocaeli'de 8 ayda 19 Bin 986 daireye yapı izni verildi

Kocaeli'de 8 ayda 19 Bin 986 daireye yapı izni verildi

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu Yapı İzin İstatistikleri, Ocak-Eylül, 2018 verilerini açıkladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ