24 Eylül 2017 Pazar 01:00
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

MARKA AĞUSTOS AYI YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

MARKA Ağustos ayı yönetim kurulu toplantısı yapıldı
22 Ağustos 2017 Salı 17:22

Doğu Marrmara Kalkınma Ajansı Ağustos ayı olağan yönetim kurulu toplantısı Vali Hüseyin Aksoy katılımıyla Bolu'da gerçekleştirildi.

Bolu Abant’ta gerçekleştirilen toplantıya; Vali Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Doğu Marmara Kalkınma Ajansı dönem başkanı ve Bolu Valisi Aydın Baruş, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Sakarya Valisi İrfan  Balkanlıoğlu, Yalova Valisi Tuğba Yılmaz, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Dursun Çakır, Yalova İl Genel Meclisi Başkanı Yaşar Demirel, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Fahri Çakır, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Türker Ateş ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu katıldı.
Toplantıda; ajansın aylık ekonomik raporu, faaliyetlerinin değerlendirilmesi ile ajansın 2018 yılı çalışma programı ve bütçe taslakları görüşüldü. Doğu Kalkınma Ajansı tarafından güdümlü proje destek çalışmaları hakkında bilgilendirme sunumu gerçekleştirildi.

Bu haber 804 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ