19 Temmuz 2018 Perşembe 13:01
 
  • 4,832 TL

  • 5,613 TL

  • 189,32 TL

  • 92.879

Öncekiler Sonrakiler

MEHMET’İM STEAKHOUSE İLE LEZZET YOLCULUĞUNA DEVAM

MehmET’im Steakhouse ile lezzet yolculuğuna devam
16 Nisan 2018 Pazartesi 19:59

.

Kısa süre içerisinde müşterilerine sunduğu damak lezzetiyle sektörün gözde işletmecilerinden biri haline gelen MehmET’im Steakhouse, Gölcük ile başlayan yolculuğunu bu kez de Derince’deki şubesini hizmete açarak devam ettirdi.

Eti lezzetle buluşturarak, Kocaeli Halkı’na unutulmayacak damak lezzeti sunan MehmET’im Steakhouse, nezih mekanıyla da muhteşem bir atmosfer sunuyor.

Etin ateşle dansını şov gösterisi eşliğinde masaya servis eden MehmET’im Steakhouse, masanın diğer ucunda da kemancının nostalji müziğiyle adeta müşterilerinin romantik bir akşam yaşamasına da imkan sağlıyor.

‘Dünya’da NusrET, Kocaeli’de MehmET’ sloganıyla çıktığı bu yolculuğundaki başarısının sırrını müşterilerinin sevgisine bağlayan MehmET’im Steakhouse Sahibi Mehmet Can, “MehmET’im Steakhouse kalitesinden ve hizmetinden ödün vermiyor. Kocaeli’de patentini almış kaliteli ve lezzetli et yemek için Derince Şubemize açtığımız MehmET’im Steakhouse tüm halkımızı bekliyoruz. Çok yakın zamanda da Yahya Kaptan Mahallesi Şehit Ergün Köncü Caddesi Hazal Çay Bahçesi karşısında açacağımız üçüncü şubemiz olan MehmET’im Steakhouse ile daha müşterimizi lezzetimizle buluşturacağız. Etin lezzetini tatmayan vatandaşımız kalmayacak” dedi.
Bu haber 1860 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Muğla Valisi Esengül Civelek, Yatağan Termik Santrali'nde kazanları besleyen kömür bant sisteminin çöktüğünü, ilk belirlemelere göre 9 kişinin yaralı olarak kurtarıldığını, içerde kalan 2 kişinin kurtarma çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

.

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

.

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Derince’den kutsal topraklara giderek hac ibadetlerini gerçekleştirecek olan 51 hacı adayı Kent Meydanı’nda düzenlenen program sonrasında dualar eşliğinde uğurlandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ