24 Mayıs 2018 Perşembe 13:07
 
  • 4,690 TL

  • 5,510 TL

  • 195,59 TL

  • 103.489

Öncekiler Sonrakiler

MEMEDİN BÜYÜYOR!

Memedin büyüyor!
15 Mayıs 2018 Salı 00:20

.

Gölcük'te başladığı leezzet yolculuğunu sürdürmeye devam eden Mehmetim Steakhause büyümeye devam ediyor.


Dünya’da NusrET Kocaeli’de MehmET sloganıyla ortalığı kasıp kavuran Mehmet Can MehmET’im Steak House’nin 4.şubesini Kartepe'de  hizmete açtı. Gölcükte başlayan lezzet serüveni kervanına önce Derince ardından Yahya Kaptanve son olarak Kartepe'yi ekleyen Mehmet Can, duracak gibi görünmüyor. ET’in merkezi  konsepti ile lezzet severlerin karşısına çıkan Mehmet Can bu gidişle  yakın zamanda tüm ilçelerde faaliyete başlayacak gibi görünüyor.


ÖNEMLİ İSİMLER KATILDI

Kartepe Şubesi’nin açılışına katılım yüksek olurken hayli tanınmış isimler de vardı. Açılışa CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Vekili Hüseyin Gezer, KTO Sayman Üyesi Mikail Kayacı, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mustafa Keskin, Başiskele İlçe Emniyet Müdürü Ali Rıza Güney, AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi Recep Demir, AK Parti Körfez Belediye Meclis Üyesi Abdullah Parlak, AK parti Derince Belediye Meclis Üyesi Adnan Balcı, CHP Körfez Belediye Meclis Üyesi Tayfun balıkçı, CHP Milletvekili A. Adayı Tuman Kayalı, Kocaeli Gümüşhaneliler Vakfı Başkanı Köksal Kara, Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz,  iş adamları Aydın Albayrak, Serdar Özbek, Murat Özbek, Mustafa Tırpan, Halil Yılmaz, Mehmet Yılmaz, Kerim Pala, Latif Hürtürk, Yusuf Tutuman, Yaşar Şahinöz, Av. Veysel Kadir Akkuş ve Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın kardeşi İzzet Işık katıldı. Açılış kurdelesini belediye başkanı Hüseyin Üzülmez keserken, açılıştan sonra davetlilere et ziyafeti sunuldu.


Bu haber 1935 defa okundu

Çalışınca oluyor

Adem Çetin
21 Mayıs 2018 Pazartesi 19:19

Allah yolunu ve bahtını açık etsin.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Listesine Solakoğlu yerine Güneş geldi

CHP Kocaeli Milletvekili Aday Listesine Solakoğlu yerine Güneş geldi

.

İzmit belediyesi'nde vergi mesaisi

İzmit belediyesi'nde vergi mesaisi

İzmit Belediyesi’nde hafta sonu vergi mesaisi yapılacak.

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Kartepe iftarda buluştu

AK Parti Kartepe İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına milletvekili Sami Çakır, milletvekili adayı Emine Zeybek ve teşkilat mensupları katıldı.

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

Mesanesinden 35 tane taş çıktı!

.

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

“Dilenen çocuklara ‘Yok’ deyin!”

Kocaeli il sınırları içinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, kamu esenliğinin sağlanması ve sokakta çalıştırılan çocukların genel olarak beden ve ruh sağlıklarının korunması ile suç işlenmesinin önlenmesi amacıyla çalışmalarını aralıksız sürdüren Kocaeli Valiliği, sokakta çalışan çocuklara yönelik yürüttükleri çalışmalar kapsamında çocukların dilenmelerini önlemek ve onları eğitime yönlendirebilmek için Kocaeli Halkı’ndan da destek bekledikleri belirtildi.

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

Üst düzey ziyaret ve proje toplantısı

AFAD Başkanlığı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Gebze Teknik Üniversitesi’nin ortaklığında geliştirilen ‘Afet Zararlarının Azaltılmasında Akıllı Kent Uygulaması: Kocaeli İli’ projesini değerlendirmek, proje içeriklilerini ortak bir zeminde ele almak ve kentin yapı stokunu yerinde görmek üzere Kocaeli’ne geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET