25 Mayıs 2018 Cuma 15:58
 
  • 4,735 TL

  • 5,542 TL

  • 199,00 TL

  • 102.662

Öncekiler Sonrakiler

MHP ADAY ADAYLARINI TANITTI

MHP aday adaylarını tanıttı
03 Mayıs 2018 Perşembe 14:40

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, haftalık olarak düzenlediği değerlendirme toplantısında seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verdi.

Gölcük’ten Ankara’ya giderek başvuran aday adaylarının partiye başvuru formunu teslim alan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü,  haftalık olarak düzenlediği değerlendirme toplantısında seçim çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verdi.

Toplantının açılış konuşmasını 3 Mayıs Türkçülük Bayramı ile ilgili açıklamalarda bulunarak başlayan Aydın Ünlü, “3 yoğun ve ağır bir mücadelenin sonucudur. Çektiği çileleri kutsal bilen tek suçları vatan ve millet olan milliyetçilerin günüdür. Başta ülkücü şehitlerimiz olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Allah Türk’ü korusun ve yaşatsın” diyerek günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.

“5 Mayıs’ta Antikkapı’dayız”

Toplantıda MHP 27. Dönem Milletvekili aday adaylarını tanıtan Ünlü, “5 Mayıs Cumartesi günü saat 10:00’da Antikkapı Restoran’da aday adaylarımız ile basın tanışma kahvaltımız olacak. İl ve ilçelerde 32 aday adayımız bulunmaktadır. 11 tane aday adayımız kriterler uymadığı için başvuru yaptırılmadı.  1 Nisan’da başlayan başvuru süreci bu akşam saat 17:00 itibariyle sonlandıracaktır. Türkiye’de 1343 başvuru gerçekleştirildi. Milletvekili aday adaylarımızın 17 günlük çalışma programının ilki yarın başlıyor. Körfez 293 asil, 293 yedek 34 tane mahalle programlarına katılacaklardır. Her akşam bir ilçede teşkilat programı yapacaklardır. Ve yoğun çalışmaları seçim sürecine kadar devam edecek İnanıyorum ki başvuru saati sonlanana kadar toplamda 40 milletvekili aday adayımızla bu seçimi tamamlayacağız. Ana hedefimiz cumhur ittifakının zaferle sonuçlanmasıdır. Bunu 81 ilde başaracağız” dedi.


“Seçime kadar değil, sonuna kadar çalışacağız”

Toplantıda kendilerini tanıtan MHP 27. Dönem Kocaeli Milletvekili Aday Adayları Abdullah Adanur, Derya Çavdar, Orhan Altuntaş, İbrahim inan Çakıroğlu, Gamze Can yaptıkları konuşmada 24 Haziran’a kadar değil, partinin gönüllü neferleri olarak sonuna kadar çalışacaklarını söyleyerek, ülke için, vatan için hayırlı olmasını diledi.

haber, Burcu NAZLIBu haber 458 defa okundu

DİĞER HABERLER

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

Körfez Ticaret Odası Canan Dağdeviren’i Ağırladı

.

Hodri Meydan’dan iftar programı

Hodri Meydan’dan iftar programı

.

PTT’den yaza özel dev indirim kampanyası

PTT’den yaza özel  dev indirim kampanyası

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), içimizi ısıtan ve enerjimizi yükselten yaz aylarında yüzümüzdeki gülümsemeyi daha da artıracak dev bir indirim kampanyasına imza attı.

En fazla doğum bu ilçede oldu

En fazla doğum bu ilçede oldu

TÜİK Türkiye İstatistik Kurumu İlçelere göre Doğum İstatistikleri, 2017verileri açıklandı.

Yaz sezonuna yetiştirilecek

Yaz sezonuna yetiştirilecek

.

Dağdeviren vekil adaylarını tanıttı

Dağdeviren vekil adaylarını tanıttı

Canan Dağdeviren’den muhteşem canlı yayın CHP Kocaeli milletvekili adaylarını tanıttı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET