19 Temmuz 2018 Perşembe 13:02
 
  • 4,832 TL

  • 5,613 TL

  • 189,32 TL

  • 92.879

Öncekiler Sonrakiler

MİLLETVEKİLİ AYGÜN BAŞİSKELE’DE

Milletvekili Aygün Başiskele’de
28 Mart 2018 Çarşamba 16:06

.

Ak Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Üyesi Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz'ın kente kazandırdığı öncü ve örnek projeleri yerinde inceledi.

Projeler kapsamında 15 Temmuz Milli İrade Parkı'nı gezen Milletvekili Aygün, 15 Temmuz ruhunu burada yaşamanın çok güzel bir duygu olduğunu, milli ve manevi değerler açısından bu alanların gençlere büyük faydalar sağladığını kaydetti.
Diğer proje olan Ada Park ve Kullar Semt Meydanı'nı gezen Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, vatandaşlarla sohbet ettikten sonra Kocaeli'de bir ilk olan Başiskele Çocuk Trafik Eğitim Parkı'nda da incelemelerde bulunarak, burada eğitim için gelen çocuklarla sohbet etti ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Yeniköy Merkez Mahallesi’nde çıkan termal suyunu yerinde görmeyi ihmal etmeyen Aygün, "Bu çıkan sıcak su turizm açısından Termal Şehri Başiskele'yi daha iyi yerlere getirecek" dedi

Başiskele’ye yaptığı ziyaret kapsamında Aygün, Başiskele Müftülüğü’nü ve Başiskele İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü yine Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile birlikte ziyaret etti.

Kocaeli Milletvekilimiz Zeki Aygün,  ziyaretten sonra Başkan Ayaz’ın Başiskele kazandırdığı mega projeleri hakkında sosyal medya hesaplarında yaptığı, "Belediye Başkanımız Hüseyin Ayaz’ı hizmetlerinden dolayı kutluyorum" paylaşımıyla memnuniyetini dile getirdi.


Bu haber 167 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Yatağan Termik Santrali’nde göçük

Muğla Valisi Esengül Civelek, Yatağan Termik Santrali'nde kazanları besleyen kömür bant sisteminin çöktüğünü, ilk belirlemelere göre 9 kişinin yaralı olarak kurtarıldığını, içerde kalan 2 kişinin kurtarma çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

Valilikten DGS ve KPSS tedbirleri

.

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

“Kanun teklifi olumlu ama eksik düzenlemedir”

.

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Hacı adayları dualarla uğurlandı

Derince’den kutsal topraklara giderek hac ibadetlerini gerçekleştirecek olan 51 hacı adayı Kent Meydanı’nda düzenlenen program sonrasında dualar eşliğinde uğurlandı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ