18 Ekim 2018 Perşembe 13:35
 
  • 5,560 TL

  • 6,415 TL

  • 218,12 TL

  • 98.908

Öncekiler Sonrakiler

MİNİK 112’LERDEN ERGÜNEY’E ZİYARET

Minik 112’lerden Ergüney’e Ziyaret
26 Nisan 2018 Perşembe 12:44

.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ve sosyal medyada büyük ilgi gören Minik 112 görevde filminin oyuncuları Ela Ensari, Cihan Eymen Bostanoğlu, İclal Sümer ve Berrak Turanlı, Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney’i makamında ziyaret ettiler.


Kocaeli 112 Acil çalışanları Emre Bostanoğlu, Kibar Sümer, Özlem Ensari ve Besim Şen’inde eşlik ettiği ziyarette konuşan Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Şenol Ergüney “Bakanlığımızın çocuklara Acil Sağlık Hizmetlerinin tanıtımını gerçekleştirmek için başlattığı Minik 112 projesi ile Kocaeli ilimizdeki birçok okul ve öğrenciye eğitimler verildi. Onlardan alınan enerjiler ile bu proje ortaya çıkmış oldu. Minik 112lerimiz çekmiş oldukları film ile vermek istediğimiz mesajı çok güzel bir şekilde halkımıza anlattılar. Seyrederken çok mutlu olduk ve duygulandık. Bu kısa film ile 112 acil sağlık hizmetlerimizde karşılaşılan gereksiz aramalar,  trafikte ambulansa fermuar şeklinde yol vermenin önemi ve sağlık çalışanlarının özverili çalışmalarını halkımıza anlatmak istedik. Ülkemizde küçük çocuklarımızın bile bu konunun bilincine varmaları çok güzel. İnşallah büyüklerimiz de bunun bilincine varırlar. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen 112 ekibimize, acil sağlık hizmetleri başkanlığına ve basın iletişim birimine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünün geçtiğimiz hafta yayınladığı ve sosyal medyada kısa sürede paylaşım rekoru kıran Minik 112 görevde filmi, miniklerin başarılı oyunculuğu ve konusu bakımından takdir topluyor.


Bu haber 458 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

CHP, Büyükşehir adayını belirledi

.

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Prof. Dr. Karacan: Konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar var

Kocaeli Ticaret Odası tarafından düzenlenen ‘Finansal Kriz Yönetimi Semineri’nde konuşan Prof. Dr. Sami Karacan, konkordatoyla ilgili yanlış bilinen noktalar olduğunu söyledi

Ara Güler hayatını kaybetti

Ara Güler hayatını kaybetti

.

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

ALİ SAĞLIK GURURUMUZDUR

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET