23 Eylül 2017 Cumartesi 21:25
 
  • 3,495 TL

  • 4,178 TL

  • 146,14 TL

  • 104.123

Öncekiler Sonrakiler

MİNİK ÖĞRENCİLER GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Minik öğrenciler gazetemizi ziyaret etti
28 Temmuz 2017 Cuma 14:52

.

ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri gazetemizi ziyaret ederek merak ettikleri tüm soruları sorma şansı yakaladı.


İzmit Yenişehir Mahallesi  Altaylı Sokak No:1/2 adresinde hizmet veren ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin  öğrencileri, öğretmenleri  Nurdan Güneş , Pınar Yıldız, Emel Aygün,  Ayşenur Ağırkaya  ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Meraklı öğrenciler gazete binamızı gezdikten sonra gazetecilik mesleği hakkında merak ettikleri tüm soruları gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yavuz'a sorup öğrenme şansı yakaladı. Minik öğrencilerin ziyareti esabasında keyifli anlar yaşandı.


TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilerin bu ziyaret ile gazeteciliği yerinde öğrenme şansı yakaladıklarını belirten Nurdan Güneş “ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'ndeki öğrencilerin, eğitim öğretim sürecinde araştırmayı desteklerken, öğrencinin akademik, sosyal ve fiziksel gelişimini sağlamayı ve öğrencilerin ilgi alanlarını, öğrenme tarzlarını geliştirmeyi hedefliyoruz.'dedi ve minik öğrencilerle tek tek ilgilenen Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz'a teşekkür etti.

Bu haber 2481 defa okundu

DİĞER HABERLER

100 Milyon TL lik ihalenin tarihi açıklandı

100 Milyon TL lik  ihalenin  tarihi açıklandı

Kartepe’nin 50 yıllık hayali Teleferik Projesi hayata geçiyor.

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Kartepe Avluburun HES'i tamamladı

İSU Genel Müdürlüğü, “sudan güç alan” stratejisi ile enerji yatırımlarını sürdürüyor.

Down Sendromlular için spor

Down Sendromlular için spor

Şimdiye kadar engellilere yönelik bir çok örnek projeyi hayata geçiren İzmit Belediyesi’nce Down sendromlulara özel spor yapma imkânı sağlanıyor.

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

Amaç FETÖCÜLERİ temizlemek!

.

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

KOÜ'den 'Mavi Balina'uyarısı geldi

Yüzlerce çocuğu ağına düşürüp intiharına sebep olan Mavi Balina oyunu hakkında KOÜ akademisyenlerinden açıklama “Mavi Balina buz dağının görünen kısmı”…

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ