21 Temmuz 2018 Cumartesi 20:20
 
  • 4,791 TL

  • 5,612 TL

  • 190,35 TL

  • 94.082

Öncekiler Sonrakiler

MİNİK ÖĞRENCİLER GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Minik öğrenciler gazetemizi ziyaret etti
28 Temmuz 2017 Cuma 14:52

.

ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri gazetemizi ziyaret ederek merak ettikleri tüm soruları sorma şansı yakaladı.


İzmit Yenişehir Mahallesi  Altaylı Sokak No:1/2 adresinde hizmet veren ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin  öğrencileri, öğretmenleri  Nurdan Güneş , Pınar Yıldız, Emel Aygün,  Ayşenur Ağırkaya  ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Meraklı öğrenciler gazete binamızı gezdikten sonra gazetecilik mesleği hakkında merak ettikleri tüm soruları gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yavuz'a sorup öğrenme şansı yakaladı. Minik öğrencilerin ziyareti esabasında keyifli anlar yaşandı.


TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilerin bu ziyaret ile gazeteciliği yerinde öğrenme şansı yakaladıklarını belirten Nurdan Güneş “ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'ndeki öğrencilerin, eğitim öğretim sürecinde araştırmayı desteklerken, öğrencinin akademik, sosyal ve fiziksel gelişimini sağlamayı ve öğrencilerin ilgi alanlarını, öğrenme tarzlarını geliştirmeyi hedefliyoruz.'dedi ve minik öğrencilerle tek tek ilgilenen Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz'a teşekkür etti.

Bu haber 2952 defa okundu

DİĞER HABERLER

Mağdurlar dikkat

Mağdurlar dikkat

Mahkeme kararına gerek yok

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi yol gösteriyor

İzmit Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü tarafından köy ziyaretlerine devam ediliyor. Şimdiye kadar İzmit’in bütün köylerini 4-5 defa ziyaret eden Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nde görevli ziraat yüksek mühendisi Şafak Üzümoğlu ve Veteriner hekim Gökhan Kılıç, Durhasan, Süverler, Çağırgan, Bulduk, Hasancıklar, Ortaburun ve Süleymaniye köylerini de ziyaret etti.

Köy Müzesi'nde sona gelindi

Köy Müzesi'nde sona gelindi

İzmit Belediyesi tarafından Sepetçi köyünde yaptırılmakta olan köy müzesi ve konak inşaatında sona yaklaşıldığı kaydedildi.

Araba klimasına dikkat

Araba klimasına dikkat

gerçekten tehlikeli

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Otobüsler nano teknolojiyle temizleniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi bünyesinde bulunan otobüsler Nano Teknolojiye sahip sisleme yöntemi ile temiz tutuyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ