20 Mart 2018 Salı 18:26
 
  • 3,932 TL

  • 4,826 TL

  • 165,57 TL

  • 116.402

Öncekiler Sonrakiler

MİNİK ÖĞRENCİLER GAZETEMİZİ ZİYARET ETTİ

Minik öğrenciler gazetemizi ziyaret etti
28 Temmuz 2017 Cuma 14:52

.

ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin minik öğrencileri gazetemizi ziyaret ederek merak ettikleri tüm soruları sorma şansı yakaladı.


İzmit Yenişehir Mahallesi  Altaylı Sokak No:1/2 adresinde hizmet veren ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'nin  öğrencileri, öğretmenleri  Nurdan Güneş , Pınar Yıldız, Emel Aygün,  Ayşenur Ağırkaya  ile birlikte gazetemizi ziyaret etti. Meraklı öğrenciler gazete binamızı gezdikten sonra gazetecilik mesleği hakkında merak ettikleri tüm soruları gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Yavuz'a sorup öğrenme şansı yakaladı. Minik öğrencilerin ziyareti esabasında keyifli anlar yaşandı.


TEŞEKKÜR ETTİ

Öğrencilerin bu ziyaret ile gazeteciliği yerinde öğrenme şansı yakaladıklarını belirten Nurdan Güneş “ÖZEL Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi'ndeki öğrencilerin, eğitim öğretim sürecinde araştırmayı desteklerken, öğrencinin akademik, sosyal ve fiziksel gelişimini sağlamayı ve öğrencilerin ilgi alanlarını, öğrenme tarzlarını geliştirmeyi hedefliyoruz.'dedi ve minik öğrencilerle tek tek ilgilenen Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz'a teşekkür etti.

Bu haber 2784 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

Ağrı'dan gelen 25.grup uğurlandı

"Biz Anadoluyuz" projesi kapsamında Ağrı'dan gelen 25.Grup misafir öğrencilerimi memleketlerine uğurladık.

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ