18 Ocak 2018 Perşembe 09:01
 
  • 3,806 TL

  • 4,647 TL

  • 163,83 TL

  • 116.593

Öncekiler Sonrakiler

MMO’DA MURAT KÜREKCİ DÖNEMİ

MMO’da Murat Kürekci dönemi
14 Ocak 2018 Pazar 14:46

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 13’üncü genel kurulunun ardından yapılan kongrede tek aday olan Murat Külekçi başkan seçildi.

TMMOB Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin 13’üncü Genel Kurulu seçimi İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirildi. Gebze, Bolu, Düzce ve Sakarya temsilcilikleri ile birlikte yaklaşık 7 bin üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde mevcut başkan Ünal Özmural’ın tüzük nedeniyle aday olmamasının ardından tek aday olan Murat Kürekci Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin yeni başkanı oldu. Sandık başına birlikte geçen eski ve yeni başkanlar birlik mesajı verdi. Kongrede konuşan Makine Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin yeni Başkanı Murat Kürekci “ Oda seçimimizi bir Pazar günü gerçekleştiriyoruz ve hava şartları da malum. Aynı zamanda odamız Gebze, Bolu, Düzce ve Sakarya ile birlikte geniş bir bölgeyi kapsıyor. Bu bağlamda tek listenin getirdiği bir dezavantaja rağmen şuana kadar seçime olan ilgiden memnunuz” dedi.Omuz omuza yürümeye devam edeceğizKürekci, “Bizim hedefimiz bundan sonra ki dönemde aktif etkinlikle faaliyetler gerçekleştirebilmek. Bunu da yapabilmenin yolu üyelerimizle birlikte hareket edebilmektir. Dolayısı ile üyelerimizin desteğinin etkin olduğu bir dönem diliyorum” dedi. Yeni dönemde Murat Kürekci ve yönetimine başarılar dileyen Makina Mühendisleri Odası eski Başkanı Ünal Ömural ise “Öncelikle görevi güzel bir biçimde devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Görevler alınır ve zamanı gelince de teslim edilir bende bu sürecin yaşadım. Ben Murat Kürekci ve yönetiminin bizim yaptıklarımızın üzerine koyarak devam edeceklerini düşünüyorum. Bundan sonra kendileri ile omuz omuza yürümeye devam edeceğiz. Kendilerine yardım etmeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Bu haber 219 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bunu yapan THY'den bilet indirimi alacak

Bunu yapan THY'den bilet indirimi alacak

.

OHAL'e devam

OHAL'e devam

.

Özak ‘MİA kentimizin parlayan yıldızı olacak’

 Özak ‘MİA kentimizin parlayan yıldızı olacak’

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Körfezin incisi olacak MİA projesiyle ilgili basın toplantısı düzenledi

Askeri Nakliye uçağı düştü

Askeri Nakliye uçağı düştü

Isparta'da askeri nakliye uçağı düştü.3 Şehit

Bakan İsmet Yılmaz Kocaeliye geliyor

Bakan İsmet Yılmaz Kocaeliye geliyor

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ,İlimize geliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET