17 Şubat 2020 Pazartesi 08:15

MUTLU AİLESİ KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Mutlu ailesi kahvaltıda bir araya geldi
24 Ocak 2019 Perşembe 11:36

Aile fertleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Zafer Mutlu ŞAHSIM ADINA TEK BEKLENTİM ALLAH’IN RIZASINI KAZANMAK

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Mutlu aile fertleriyle kahvaltıda bir araya geldi. Başiskele’de hatırı sayılır bir mensubu olan Mutlu ailesi tarafından kurulan Mutlular Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği (MUTLU-DER) tarafından organize edilen ahvaltıya katılan Başkan Adayı Zafer Mutlu seçim koşturmacası içerisinde görüşemediği akrabaları ile sohbet ederek yapılacak seçimlerde desteklerini istedi.
HİÇBİR MENFAAT BEKLENTİSİ İÇERİSİNDE DEĞİLİM
Aile fertlerine hitap eden Başkan Adayı Zafer Mutlu “Hepiniz beni yakinen tanıyorsunuz, uzun yıllardır aktif siyasetin içerisindeyim, teşkilatımın her kademesinde bana ne görev verilirse yapmaya gayret ettim. Yıllardır siyaset içerisinde koştururken hiçbir menfaat beklentisi içerisinde olmadım, bir takım maddi kazançlar veya itibar kazanmak için siyaset yapmadım. Bizim için siyaset Allah rızası için yapılacak bir iştir. Tek temennim de o’dur ki bu
koşuşturmalarımızın, bu gayretlerimizin neticesinde Rabbimin rızasını kazanayım” dedi. Bizim davamızda esas olan “Allah’ın rızasını kazanmaktır” diyen Mutlu “Bizler bu inanç ve azimle çalışacağız, rabbim de inşallah zaferi bizlere nasip edecek” dedi.
AKRABALARINA TEŞEKKÜR ETTİ
Yaklaşık iki aydır Başiskele’yi karış karış gezdiklerini söyleyen Mutlu bu süreçte aile fertlerinden çok büyük destek aldığını söyleyerek “Burada bulunan herkes seçim çalışmalarımızda çok büyük emek sarf ediyor, kiminiz kapı kapı gezerek bizim için oy istiyorsunuz, kiminiz yanımızda çalışmalarımıza destek oluyorsunuz bu yüzden hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.
ADİL BİR YÖNETİM OLACAĞIZ
“Burada bulunan herkes benim kan bağım olan en yakın olduğum insanlar. Beni en iyi tanıyanlar yine sizlersiniz, sizlerin şahitliği bizler için önemli” diyen Zafer Mutlu “Devlet’te en önemli şey adalettir. Adalet mülkün temelidir. Adalet olmadığı zaman devlet ayakta kalmaz.
Biz Başiskele’yi adil bir şekilde yöneteceğiz. Burada bulunan akrabalarımı Başiskele’de yaşayan kimseden ayırt etmeyeceğim” dedi.
Bu haber 533 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocaklarında Corona Virüsü konferansı

Türk Ocaklarında Corona Virüsü konferansı

Türk ocaklarında bu haftaki Ocakbaşı sohbetinin konusu Corona virüsü oldu.

Başkan Hürriyet’ten Elazığ depremi gönüllülerine teşekkür

Başkan Hürriyet’ten Elazığ depremi gönüllülerine teşekkür

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Elazığ’da gerçekleşen deprem sonrasında İzmit’te başlatılan yardım kampanyasında İzmit halkının getirdiği yardım malzemelerinin kolileme ve tasnifleme işlemlerinde gönüllü olarak çalışan vatandaşlarla bir araya gelerek teşekkürlerini sundu.

A'dan Z'ye bizim hayatımızı hiçe saymışlar

A'dan Z'ye bizim hayatımızı hiçe saymışlar

İşte halk sağlığını tehlikeye atan firmalar

KOTO’nun ‘Yeni Üye Bilgilendirme Eğitimi’ne yoğun ilgi

KOTO’nun ‘Yeni Üye Bilgilendirme Eğitimi’ne yoğun ilgi

Eğitimlerde KOTO üyesi olmanın ayrıcalıkları anlatılırken, ticarete dair altın değerinde öneriler de sunuluyor

Gelecek GTÜ’de, Gençlik Geleceğin peşinde

Gelecek GTÜ’de, Gençlik Geleceğin peşinde

41 Genç, 41 Gelecek Gençlik Projesi 2020 kapsamında GTÜ’ de liseli öğrenciler bilim ve teknoloji ışığında eğitim ve öğrenimlerinde farklı bir pencere açtılar.

Sevgililer Günü’ne özel

Sevgililer Günü’ne özel

İzmit Belediyesi, Sevgililer Günü’ne özel bir program hazırladı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ