• 5,629 TL

  • 6,444 TL

  • 218,94 TL

  • 96.898

Öncekiler Sonrakiler

NE BEKLİYORSUNUZ?

Ne bekliyorsunuz?
25 Kasım 2017 Cumartesi 00:00

.

BİZ İZMİTİZ gurubu kurucusu Hüseyin Erol sosyal medya hesabından yayınladığı 2 fotoğtaf ile yetkilileri göreve davet etti.


Erol, 'İzmit Veli Ahmet Mahallesi’nde buluna tarihi ev yıkılmak üzere. Her geçen gün daha da yıpranan bina, çevresinden geçenler için de büyük tehlike arz ediyor' diyerek yetkilileri uyardı.


Hüseyin Erol’un paylaşımı şöyle;


“Bu iki fotoğraftan biri 14 Eylül 2017 tarihinde diğeri ise dün çekilmiştir. Bu iki aylık süreçten de belli olacağı üzere İzmit'in geçmiş tarihine tanıklık yapan bu tarihi yapımız günden güne daha da yıpranmış, ayakta duracak hali kalmamıştır. Veli Ahmet Mahallesi, Alaca Mescit Sokak No: 30 adresinde bulunan bu yapı hem sokaktan geçenler için, hem de az ileride bulunan ve her gün öğrencilerin, İzmit tarihi hakkında bilgi edinmeleri için gezdirildiği Saatçi Ali Efendi Konağına gelen çocuklar ve yetişkinler için ciddi sakınca doğurmaktadır. İleride dövünmemek, ah- vah etmemek için bir an önce önlem alınması gerekmektedir. Bu kamusal talep için İzmit Belediyesi yetkililerini göreve davet ediyoruz…”

Bu haber 498 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET