22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:16
 
Öncekiler Sonrakiler

NİYE KIZIYORSUN FETÖ’CÜ DEDİĞİME?

Niye kızıyorsun FETÖ’cü dediğime?
23 Temmuz 2018 Pazartesi 11:15

Ayaz’dan gündem üzerine gündem

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nda düzenli olarak gerçekleştirdiği basın toplantısına bir yenisini daha ekleyen AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, bugün basın mensuplarına özel gündem ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.


Gerçekleştirilen basın toplantısına Başkan Hasan Ayaz’ın yanısıra Siyasi Hukuk İşlerinden Sorumlu Rıfat Akbaş, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Betül Taştekin Yazıcı, Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, meclis ve ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.


 “Çarçı Kemal, çarçı Musa oldu”

Konuşmalarında ilk önce geçtiğimiz günlerde CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz’ın sosyal medyada yaptığı 15 Temmuz paylaşımı ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Hasan Ayaz, “Bizi bir arada tutan değerler vardır. Bunlar sorgulanamaz. Bizi bir arada tutan değerlere sahip çıkmalıyız. Bu değerler ezan bayrak, Atatürk ve vatandır. Kimse bu ülkenin değerleriyle kavga etmesini seçmesin. Bunlar 28 şubat vari hareketlerdir. Biz bu senaryoları gördük. Bu millet bir daha şaklabanlık olarak görüyorum. Bizim partimiz de de cumhurbaşkanımız vurgulamıştır. Bu değerlerimizden biri de şehitliktir. Gebze CHP ilçe başkanı beyefendi diyorum. Ağır ithamlarda da bulunduk haketti çünkü. Bizler sorumluluk sahibi insanlarız. Herkes sosyal medyada paylaştıklarına dikkat etsin. Atatürk’ün manevi değerlerinin arkasına sığınarak kimse bize kafa tutmasın. Niye kızıyorsun FETÖ’cü dediğime. Sen Ömer Halis Demir’e nasıl yaparsın bunu. Erol Olçak’a nasıl böyle dersin. Bunlar ülkesini müdafaa etmek için hiçbir hesap kitap yapmadan ölüme gittiler. Sen bu ülkenin şehitlerine laf söyleyemezsin. Ben bu tepkiyi kendi kişisel sayfamda Türk Milleti’nin evladı olarak yazdım. 17-25 Aralık’tan sonra FETÖ olarak hiçbir yapı barındırılmamıştır. Siz hala daha FETÖ’ye hizmet ediyorsunuz. FETÖ, her evden bir oy diyerek HDP’YE CHP’ye yükleniyor. Sizlerde onlara gayet güzel hizmet ediyorsunuz. Bu arkadaş özür diledi ve çark etmeyi de becerdi. Çarkçı Kemal çarkçı Musa oldu. Bundan sonra söylemlerine dikkat etsin. Böyle her zihniyete savaş açacağız. Klavye kahramanlıkları yapacağınıza halkın arasına katılın” ifadelerine yer verdi.

 

“Yeni sistem hayırlar getirsin”
Parti faaliyetlerinden de bahseden Başkan Ayaz, “Parti faaliyetlerimizde güzel başarı elde ettik. Baskıların olduğu dönemde güvenlerine mazhar olduk. Bize ne düşüyorsa bu milletin evlatlarına hizmet etmeye devam edeceğiz. Seçimler geçti. Hiç boş durmadık. Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayacağız. Türkiye’de seçim dönemleri biter gündem bitmez. Bu partiler, kendi gündemleri kendilerini bağlar. Halka dayanmayan halkın değerleriyle uzlaşmayan proje eksenli çökmeye mahkumdur. Halk kendisine seslenmeyen fakir fukaranın yanında olmayan terör örgütlerinin konumunda bulunan partileri iplemeyecektir bu yüzden de projeleri halkın nezdinde çökecektir. Yeni sitemin ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

“Çarşamba günü kazananları açıklayacağım”
Ayrıca 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirilen genel seçimlerden önce oyunu arttıran mahalle başkanını verdiği Kudüs turu ile ilgili kazanan 3 mahalle başkanını ilerleyen zamanlarda açıklayacağını belirten Hasan Ayaz, “25 Temmuz 2018 Çarşamba günü Kadıköy Düğün Salonu’nda teşekkür yemeği vereceğiz. O akşam oyunu arttıran 3 mahalle başkanımızı açıklayacağız” ifadelerini kullandı.


Bu haber 768 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ