14 Ağustos 2018 Salı 19:11
 
  • 6,515 TL

  • 7,405 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

O BİR VEKİL...

O bir vekil...
19 Kasım 2017 Pazar 12:02

Hürriyet'in en büyük keyfi...

Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, kendisini yakından tanıyanların olağan, tanımayanların ise hayretle karşıladığı bir performans sergiliyor.


Meclis çalışmalarında oldukça etkin olan Hürriyet, Meclis çalışmaların olmadığı hemen her gün İzmit'te pat diye karşınıza çıkabiliyor. Hürriyet ile sokakta, çarşıda, pazarda, evinin alış verişini yaptığı markette her an karşılaşabilirsiniz. Eşi Murat bey ile oldukça mütevazi bir yaşam süren Hürriyet'in en büyük zevki Paşada bulunan evinde bahçe işleri ile uğraşmak. Hürriyet bu sabah aile üyeleri ve babası ile birlikte bahçesine menekşeler ekip sararan yaprakların muhteşem görselliğinin keyfini sürmüş. Hürriyet bahçesinin fotoğraflarını paylaşırken altına da bir not eklemiş.'Kapım herkese açık.

Mehmet Ali Paşa'daki küçük evimizin sevimli bahçesine bekleriz'Bu haber 2816 defa okundu

DİĞER HABERLER

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

Kocaeli'de kaç kişi ad-soyad değişikliği yapmış?

7039 Sayılı Kanunun Geçici 8’inci Maddesi gereğince Kocaeli’de 1487 kişi ad ve soyad değişikliği yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ