20 Temmuz 2018 Cuma 17:42
 
  • 4,779 TL

  • 5,603 TL

  • 189,21 TL

  • 93.864

Öncekiler Sonrakiler

ODA BAŞKANLARI VAHŞETİ KINADI

Oda başkanları vahşeti kınadı
29 Haziran 2018 Cuma 15:32

.

Dün Yahya Kaptan –Derince Sopalı hattında yolcu taşıyan halk otobüsü sürücüsü Hüseyin Göncü’nün arkasındaki koltukta oturan Serhat B. isimli şahsı yüksek sesle konuştuğu için uyarması sonucu çıkan arbedede hayatını kaybetmesi Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nı ayaklandırdı.

Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’na bağlı ilçe kooperatif başkanları, Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nda bir araya gelerek yaptıkları basın açıklamasında, dünkü yaşanan vahşeti bir kez daha kınayarak, bu tür olayların yaşanmaması için şoförlere karşı önlemlerin arttırılmasını istedi.


“Bu olay karşısında çok üzgünüz”

Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Kurt,  “Dün üzücü bir olay yaşandı. Odamıza 5. Nolu Kooperatifin bir şoförü hayatını kaybetti. Şoför arabadaki bütün canların emanetçisidir. Ama görüyoruz ki şoförün canı Allah’a emanet. Arkadaşımız dün basitçe bir şekilde hayatını kaybetti. Biz çok üzgünüz. Bir tepki ile alakalı toplandık. Türkiye genelinde bu gibi olayla maalesef oluyor” diyen Kurt, “ Arkadaşlarımız zor şartlar altında görev yapıyor. Amaçları sadece evlerine ekmek götürmektir. Merhumun yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İnşallah bir daha böyle olaylar yaşanmaz. Arkadaşlarımızın sesi ve temsilcisi olarak biz bu olayları yadırgıyoruz. Ortaklaşa bir kamera sistemine geçilecek. Bir panik butonu, ya da kabin olabilir. Çalışmalar yapılıyor. Bu akşam saat 21.00’da Perşembe Pazarı’nda toplanıp siyah kurdele ile Türk bayrakları eşliğinde İzmit’te tur atacaklar” dedi.


Bu haber 745 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yağmur etkili oldu,İtfaiye aracı geçerken yol çöktü!

Yağmur etkili oldu,İtfaiye aracı geçerken yol çöktü!

.

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

3 yıl önce uyarmıştı;Hiç bir şey değişmedi

.

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İMO’dan hayırlı olsun ziyareti

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, kısa bir süre önce Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığına getirilen Alaeddin Alkaç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hastaya giderken hastanelik oldular!

Hastaya giderken hastanelik oldular!

3 YARALI

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ