21 Eylül 2018 Cuma 21:38
 
  • 6,289 TL

  • 7,390 TL

  • 242,16 TL

  • 97.988

Öncekiler Sonrakiler

ODA BAŞKANLARI VAHŞETİ KINADI

Oda başkanları vahşeti kınadı
29 Haziran 2018 Cuma 15:32

.

Dün Yahya Kaptan –Derince Sopalı hattında yolcu taşıyan halk otobüsü sürücüsü Hüseyin Göncü’nün arkasındaki koltukta oturan Serhat B. isimli şahsı yüksek sesle konuştuğu için uyarması sonucu çıkan arbedede hayatını kaybetmesi Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nı ayaklandırdı.

Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’na bağlı ilçe kooperatif başkanları, Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nda bir araya gelerek yaptıkları basın açıklamasında, dünkü yaşanan vahşeti bir kez daha kınayarak, bu tür olayların yaşanmaması için şoförlere karşı önlemlerin arttırılmasını istedi.


“Bu olay karşısında çok üzgünüz”

Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Kurt,  “Dün üzücü bir olay yaşandı. Odamıza 5. Nolu Kooperatifin bir şoförü hayatını kaybetti. Şoför arabadaki bütün canların emanetçisidir. Ama görüyoruz ki şoförün canı Allah’a emanet. Arkadaşımız dün basitçe bir şekilde hayatını kaybetti. Biz çok üzgünüz. Bir tepki ile alakalı toplandık. Türkiye genelinde bu gibi olayla maalesef oluyor” diyen Kurt, “ Arkadaşlarımız zor şartlar altında görev yapıyor. Amaçları sadece evlerine ekmek götürmektir. Merhumun yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İnşallah bir daha böyle olaylar yaşanmaz. Arkadaşlarımızın sesi ve temsilcisi olarak biz bu olayları yadırgıyoruz. Ortaklaşa bir kamera sistemine geçilecek. Bir panik butonu, ya da kabin olabilir. Çalışmalar yapılıyor. Bu akşam saat 21.00’da Perşembe Pazarı’nda toplanıp siyah kurdele ile Türk bayrakları eşliğinde İzmit’te tur atacaklar” dedi.


Bu haber 777 defa okundu

DİĞER HABERLER

Uyarılar işe yaramıyor...

Uyarılar işe yaramıyor...

Dolandırıcılar banka görevlisini hesaba katmayınca yakayı ele verdi

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

Üretim 1 milyon Tonu aşınca Boğaz turu yaptılar

.

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’da hedef: Nokta atışı ihracat

KOTO’nun düzenlediği ‘Hedef Pazar Strateji Belirleme ve Ticari İstihbarat Bilgilendirme Toplantısı’nda, Kocaelili firmaların en doğru pazar ve zamanda ihracat yapabilmeleri için ‘nokta atışı’ bilgiler paylaşıldı

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

GEZİCİ BAVUL MÜZE YENİDEN OKULLARDA

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET