14 Kasım 2018 Çarşamba 15:19
 
  • 5,467 TL

  • 6,163 TL

  • 211,30 TL

  • 93.501

Öncekiler Sonrakiler

ODA BAŞKANLARI VAHŞETİ KINADI

Oda başkanları vahşeti kınadı
29 Haziran 2018 Cuma 15:32

.

Dün Yahya Kaptan –Derince Sopalı hattında yolcu taşıyan halk otobüsü sürücüsü Hüseyin Göncü’nün arkasındaki koltukta oturan Serhat B. isimli şahsı yüksek sesle konuştuğu için uyarması sonucu çıkan arbedede hayatını kaybetmesi Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nı ayaklandırdı.

Kocaeli Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’na bağlı ilçe kooperatif başkanları, Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası’nda bir araya gelerek yaptıkları basın açıklamasında, dünkü yaşanan vahşeti bir kez daha kınayarak, bu tür olayların yaşanmaması için şoförlere karşı önlemlerin arttırılmasını istedi.


“Bu olay karşısında çok üzgünüz”

Minibüsçüler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mustafa Kurt,  “Dün üzücü bir olay yaşandı. Odamıza 5. Nolu Kooperatifin bir şoförü hayatını kaybetti. Şoför arabadaki bütün canların emanetçisidir. Ama görüyoruz ki şoförün canı Allah’a emanet. Arkadaşımız dün basitçe bir şekilde hayatını kaybetti. Biz çok üzgünüz. Bir tepki ile alakalı toplandık. Türkiye genelinde bu gibi olayla maalesef oluyor” diyen Kurt, “ Arkadaşlarımız zor şartlar altında görev yapıyor. Amaçları sadece evlerine ekmek götürmektir. Merhumun yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İnşallah bir daha böyle olaylar yaşanmaz. Arkadaşlarımızın sesi ve temsilcisi olarak biz bu olayları yadırgıyoruz. Ortaklaşa bir kamera sistemine geçilecek. Bir panik butonu, ya da kabin olabilir. Çalışmalar yapılıyor. Bu akşam saat 21.00’da Perşembe Pazarı’nda toplanıp siyah kurdele ile Türk bayrakları eşliğinde İzmit’te tur atacaklar” dedi.


Bu haber 800 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

Gazi sayılmayanların sorunları bütçe toplantısında

.

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

KOTO İhracat Destek Ofisi açıldı

Kocaeli Ticaret Odası’nın da aralarında bulunduğu Türkiye’de 16 ilde, 25 Odada kurulan ‘İhracat Destek Ofisi’ TOBB’da düzenlenen törenle tanıtıldı.

Abdullah Karacan ebediyete uğurlandı

Abdullah Karacan ebediyete uğurlandı

LASTK-İŞ Genel Başkanı Abdullah Karacan, sevenlerinin dualarıyla son yolculuğuna uğurlandı.

Abdullah Karacan'ın katil zanlısı adliyeye sevk edildi

Abdullah Karacan'ın katil zanlısı adliyeye sevk edildi

.

Salim Dervişoğlu Caddesi D-100’e alternatif olacak

Salim Dervişoğlu Caddesi D-100’e alternatif olacak

Salim Dervişoğlu Caddesi ikinci etabında çalışmalar devam ediyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET