18 Temmuz 2018 Çarşamba 08:11
 
  • 4,804 TL

  • 5,597 TL

  • 191,03 TL

  • 91.630

Öncekiler Sonrakiler

ÖN KAYIT YAPTIRMAYAN KURBAN PAZARINDA SATIŞ YAPAMAYACAK

Ön kayıt yaptırmayan kurban pazarında satış yapamayacak
01 Ağustos 2017 Salı 10:34

1 Eylül'de ki Kurban Bayramı öncesi İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı için satıcıların ön kayıtları alınmaya başlıyor.

Hayvan pazarı için satıcılar, 2 Ağustos Çarşamba ve 3 Ağustos Perşembe günleri içinde Zabıta Müdürlüğü’ne ön kayıt yaptıracaklar. Yetkililer, ön kayıt sonrası, kayıt yaptıranlara modern hayvan pazarının kapasitesi doğrultusunda sınırlı sayıda yer dağıtımı yapılacağını söylediler. Ön kayıt yaptırmayan satıcılara ise yer tahsisinde bulunulmayacağı kaydedildi.

 

MEZBAHA YANINDA

 

İzmit Belediyesi Modern Hayvan Pazarı, Büyükşehir Belediyesi Mezbahası yanında 20 bin 155 metrekarelik alan üzerinde bulunuyor. Yılın 12 ayı boyunca faaliyette olan pazarda   Kurban bayramlarında kapasite iki katına çıkartılarak 2000 büyükbaş, 2500 de küçükbaş hayvana barındırılabiliyor. İzmit halkının ve kurbanlık hayvan satıcılarının en iyi koşullarda kurban alışverişini yapması için inşa edilen pazar içerisinde hastalık şüphesi taşıyan hayvanların muhafaza edileceği karantina padokları, alım satım kantarları, giriş ve çıkışta araçları tamamen dezenfekte eden dezenfekte tünelleri, misafir yatakhaneleri, soyunma ve duş odaları, mescit, mutfak, idari birimler, TIR parkı, samanlık, sızdırmazlık esasına göre düzenlenmiş çevre kirliliği yapmayan gübre çukuru, yağmur ve temizlik sularının tahliyesi için yapılmış kanallar yer alıyor.
Bu haber 740 defa okundu

DİĞER HABERLER

Herkesin bir planı var?

Herkesin bir planı var?

.

'Bedelli' fırsatçılığı

'Bedelli' fırsatçılığı

.

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

Kocaeli İMO Hilti Teknik Semineri Düzenledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi geçtiğimiz hafta HİLTİ firması işbirliğiyle oda üyelerine yönelik Hilti Teknik Semineri düzenledi.

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Eğitim en önemli insani gelişme alanıdır

Rakamlarla eğitimde gelişmeleri anlatan Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, ortaya çıkan başarı verilerini kamuoyu ile paylaşmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, her şeyin başının eğitim olduğunu vurguladı.

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

Cami Mimarisinde Yenilikçi Yorum GTÜ’den

.

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik tercih başvuruları başladı!

Sözleşmeli öğretmenlik atamaları için tercih başvuruları bugün başladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ