22 Ocak 2018 Pazartesi 07:36
 
  • 3,824 TL

  • 4,678 TL

  • 162,94 TL

  • 115.147

Öncekiler Sonrakiler

OPET ALTERNATİF PETROL HİZMETE GİRDİ

Opet Alternatif Petrol Hizmete Girdi
04 Ağustos 2017 Cuma 02:00

Kandıra Sapağı’nda yaklaşık 3,5 aydır hazırlıkları yapılan Opet Alternatif Petrol hizmete girerek kapısını müşterilerine açtı

Yaklaşık 3,5 aydır D-100 Karayolu Kandıra Sapağı yan yolda yenilenme sürecinde olan Opet Alternatif Petrol, bugün hizmete girdi. Uzun yıllardır akaryakıt ve demir-çelik ticaretiyle uğraşan, aslen Gümüşhane Kerkitli olan Emrah Baylan’ın sahip olduğu Alternatif Petrol müşterilerine merhaba dedi. İzmit’te demir-çelik konusunda Işık Çelik olarak tecrübeli ve yaklaşık 45 yıllık aile firmasına sahip olan Emrah Baylan, bu kez Opet markasını akaryakıt istasyonuyla buluşturarak müşterilerine hizmet vermeye başladı.Müşteri memnuniyetinde 9 yıl üst üste lider olan Opet’i tercih eden ve müşterilerine Opet adı altında en temiz, nezih ve hızlı perakende akaryakıt satışı yapmayı hedefleyen Baylan, istasyonda Sarıyer Börekçisi ve birçok farklı markayı da müşterilerinin hizmetine sunacağını söyledi. Hedefinin kaliteli hizmet olduğunu söyleyen Emrah Baylan, ayrıca tesiste bulunan yeni nesil oto yıkama sistemlerin de diğer istasyonların aksine çok daha kaliteli olduğunu ve müşterilerini memnun edeceğini vurguladı.Alternatif Petrol ayrıca tesiste bulunan hijyenik tuvaletler ve el değmeden açılan kapı sistemleriyle de Opet farkını müşterilerine yansıtıyor. Opet akaryakıtın yanı sıra Aygaz Otogaz’ı da müşterilerine sunan Alternatif Petrol, sizleri kalitenin farkını yaşamaya davet ediyor.


Bu haber 2628 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

Yeni pastacı çırakları bu kursta yetişiyor

KO-MEK, Köseköy Kurs Merkezinde açmış olduğu Pastacı Çırağı Kursu ile bu sektöre yeni yüzler yetiştirmeye başladı.

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Sokak hayvanları soğukta aç kalmasın diye!

Büyükşehir Belediyesi soğuk havaların gelmesiyle yaşam koşulları zorlaşan sokak hayvanları için Kocaeli genelindeki hayvansever STK’lara, kedi ve köpek maması dağıtıyor.

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ 2018 için start verdi

SEDAŞ Elektrik dağıtım şebekelerinde kapasite artışı ve yenileme faaliyetleri ile müşteri memnuniyeti için 2018 yılı yatırım çalışmalarını başlattı.

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

Uğur Mumcu, Kocaeli'de anılacak

24 Ocak 1993 yılında Ankara'da bombalı bir saldırı sonucunda hayatını kaybeden Basın Şehidimiz Gazeteci-Yazar ve Hukukçu Uğur Mumcu için her yıl olduğu gibi bu yıl da Kocaeli'de anma etkinliğini düzenlenecek.

Kaya, yeniden seçildi

Kaya, yeniden seçildi

Şoförler Odasında Kemal Kaya başkan seçildi

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET