25 Mart 2018 Pazar 00:26
 
  • 3,984 TL

  • 4,923 TL

  • 171,86 TL

  • 116.603

Öncekiler Sonrakiler

OPET ALTERNATİF PETROL HİZMETE GİRDİ

Opet Alternatif Petrol Hizmete Girdi
04 Ağustos 2017 Cuma 02:00

Kandıra Sapağı’nda yaklaşık 3,5 aydır hazırlıkları yapılan Opet Alternatif Petrol hizmete girerek kapısını müşterilerine açtı

Yaklaşık 3,5 aydır D-100 Karayolu Kandıra Sapağı yan yolda yenilenme sürecinde olan Opet Alternatif Petrol, bugün hizmete girdi. Uzun yıllardır akaryakıt ve demir-çelik ticaretiyle uğraşan, aslen Gümüşhane Kerkitli olan Emrah Baylan’ın sahip olduğu Alternatif Petrol müşterilerine merhaba dedi. İzmit’te demir-çelik konusunda Işık Çelik olarak tecrübeli ve yaklaşık 45 yıllık aile firmasına sahip olan Emrah Baylan, bu kez Opet markasını akaryakıt istasyonuyla buluşturarak müşterilerine hizmet vermeye başladı.Müşteri memnuniyetinde 9 yıl üst üste lider olan Opet’i tercih eden ve müşterilerine Opet adı altında en temiz, nezih ve hızlı perakende akaryakıt satışı yapmayı hedefleyen Baylan, istasyonda Sarıyer Börekçisi ve birçok farklı markayı da müşterilerinin hizmetine sunacağını söyledi. Hedefinin kaliteli hizmet olduğunu söyleyen Emrah Baylan, ayrıca tesiste bulunan yeni nesil oto yıkama sistemlerin de diğer istasyonların aksine çok daha kaliteli olduğunu ve müşterilerini memnun edeceğini vurguladı.Alternatif Petrol ayrıca tesiste bulunan hijyenik tuvaletler ve el değmeden açılan kapı sistemleriyle de Opet farkını müşterilerine yansıtıyor. Opet akaryakıtın yanı sıra Aygaz Otogaz’ı da müşterilerine sunan Alternatif Petrol, sizleri kalitenin farkını yaşamaya davet ediyor.


Bu haber 2805 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türk Ocakları 106 yaşında

Türk Ocakları 106 yaşında

.

İZMİT’TE ZEYTİN DALI HATIRA ORMANI

İZMİT’TE ZEYTİN DALI HATIRA ORMANI

.

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Hafif ticari araç tıra çarptı: 1’i ağır 3 yaralı

Derince D-100 karayolu tünel girişinde hafif ticari aracın tıra arkadan çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1’i ağır 3 kişi yaralandı.

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

Kazı çalışmalarında tarihi mezar bulundu

İzmit 28 Haziran Mahallesinde yapılmakta olan inşaat çalışmaları sırasında rastlanan tarihi bir yapı içinden iki insana ait olduğu tahmin edilen kemik parçaları bulundu.

Halcilerde karpuzlu kongre

Halcilerde karpuzlu kongre

.

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Bahane üretip çalışanı cezalandırmak hangi anlayışın ürünü

Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Şube Başkan Yardımcısı Umut Birol ve mağdur Röntgen Teknisyeni M. Tarkan Adığüzel ile birlikte basın açıklaması yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ