22 Ocak 2019 Salı 04:11
 
  • 5,325 TL

  • 6,058 TL

  • 220,16 TL

  • 97.955

Öncekiler Sonrakiler

OSMAN KOÇYİĞİT 3.DÖNEMİNE GİRDİ

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:20

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulu Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurula Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Derince Eski Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, İYİ Parti Derince ilçe yönetimi, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca, SP İlçe Başkanı İbrahim İlhan, Kocaeli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı, Derince Esnaf Odası Başkanı Bekir Sargın, Derince Şoförler Odası Başkanı Hüseyin Çepil, mahalle muhtarları, dernek başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.Hepinize teşekkür ediyorum

Genel kurulda divan başkanlığına Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir üstlenirken yardımcılığına ise Hüseyin Çetin ve Zafer Demir seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut başkan Osman Koçyiğit kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Koçyiğit, “Yönetim ve denetim kurulu adına bize olan güveninizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Aynı şekilde yönetimimizle birlikte sizler için çalışmaya, esnaf arkadaşlara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.Anket yapılsa 0 çekerim ama…

Ardından söz alan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Derince artık eski Derince değil. 1994’te kurulan Derince Belediyesi halen bazı sorunlarla boğuşuyor. Derince’nin en büyük sorunu altyapıdır. Çalışmalarımız yürütürken bazen vatandaşları ve esnaf arkadaşları zor durumda bırakıyor olabiliriz ama çalışmaların tamamlanması için bunu yapmak zorundayız. Biraz sabırla biraz fedakarlıkla bu altyapı çalışmalarını bitirmeliyiz. Belki de şuanda anket çalışması yapılsa bana 0 oy çıkar ama olsun biz yine de çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulunuz hayırlı olsun. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Koçyiğit yeniden başkan seçildi

Yapılan genel kurulda bakanlıktan alınan izin ve esnafların oyları ile 2018- 2019 ve 2020 yıllarında yapılacak olan genel kurulları birleştirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Genel kurula tak aday olarak katılan ve 2 dönemdir başkanlık görevini başarı ile yürüten Osman Koçyiğit, üyelerin oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3. dönemine girdi. Genel Kurulun ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.


OSMAN KOÇYİĞİT’İN YÖNETİMİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Faruk Karaman
Ali Doğan

Şenol Mustafa Çorabay

DENETİM KURULU
Osman Eti

Yaşar Mehmet Sönmez

BÖLGE TEMSİLCİLERİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Şenol Mustafa Çorabay

Bu haber 705 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bankalar sıraya girdi

Bankalar sıraya girdi

.

Akraba kavgasında kan döküldü

Akraba kavgasında kan döküldü

.

iyiki doğdun

 iyiki doğdun

.

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

Zinnur Büyükgöz’den Köşker’e ziyaret

AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’i ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ