18 Mart 2018 Pazar 10:53
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

OSMAN KOÇYİĞİT 3.DÖNEMİNE GİRDİ

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:20

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulu Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurula Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Derince Eski Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, İYİ Parti Derince ilçe yönetimi, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca, SP İlçe Başkanı İbrahim İlhan, Kocaeli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı, Derince Esnaf Odası Başkanı Bekir Sargın, Derince Şoförler Odası Başkanı Hüseyin Çepil, mahalle muhtarları, dernek başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.Hepinize teşekkür ediyorum

Genel kurulda divan başkanlığına Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir üstlenirken yardımcılığına ise Hüseyin Çetin ve Zafer Demir seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut başkan Osman Koçyiğit kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Koçyiğit, “Yönetim ve denetim kurulu adına bize olan güveninizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Aynı şekilde yönetimimizle birlikte sizler için çalışmaya, esnaf arkadaşlara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.Anket yapılsa 0 çekerim ama…

Ardından söz alan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Derince artık eski Derince değil. 1994’te kurulan Derince Belediyesi halen bazı sorunlarla boğuşuyor. Derince’nin en büyük sorunu altyapıdır. Çalışmalarımız yürütürken bazen vatandaşları ve esnaf arkadaşları zor durumda bırakıyor olabiliriz ama çalışmaların tamamlanması için bunu yapmak zorundayız. Biraz sabırla biraz fedakarlıkla bu altyapı çalışmalarını bitirmeliyiz. Belki de şuanda anket çalışması yapılsa bana 0 oy çıkar ama olsun biz yine de çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulunuz hayırlı olsun. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Koçyiğit yeniden başkan seçildi

Yapılan genel kurulda bakanlıktan alınan izin ve esnafların oyları ile 2018- 2019 ve 2020 yıllarında yapılacak olan genel kurulları birleştirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Genel kurula tak aday olarak katılan ve 2 dönemdir başkanlık görevini başarı ile yürüten Osman Koçyiğit, üyelerin oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3. dönemine girdi. Genel Kurulun ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.


OSMAN KOÇYİĞİT’İN YÖNETİMİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Faruk Karaman
Ali Doğan

Şenol Mustafa Çorabay

DENETİM KURULU
Osman Eti

Yaşar Mehmet Sönmez

BÖLGE TEMSİLCİLERİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Şenol Mustafa Çorabay

Bu haber 532 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ