17 Ağustos 2018 Cuma 06:22
 
  • 5,840 TL

  • 6,693 TL

  • 214,19 TL

  • 87.143

Öncekiler Sonrakiler

OSMAN KOÇYİĞİT 3.DÖNEMİNE GİRDİ

Osman Koçyiğit 3.dönemine girdi
17 Şubat 2018 Cumartesi 14:20

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulunda tek aday olarak seçime giren mevcut başkan Osman Koçyiğit, oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3.dönemine girdi.

SS Derince Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 12. Olağan Genel Kurulu Derince Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurula Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Derince Eski Belediye Başkanı Aziz Alemdar, Kocaeli Baro Başkanı Sertif Gökçe, İYİ Parti Derince ilçe yönetimi, MHP İlçe Başkanı Zeki Omurca, SP İlçe Başkanı İbrahim İlhan, Kocaeli Servisçiler Odası Başkanı Ahmet Taşçı, Derince Esnaf Odası Başkanı Bekir Sargın, Derince Şoförler Odası Başkanı Hüseyin Çepil, mahalle muhtarları, dernek başkanları ve çok sayıda esnaf katıldı.Hepinize teşekkür ediyorum

Genel kurulda divan başkanlığına Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Faruk Demir üstlenirken yardımcılığına ise Hüseyin Çetin ve Zafer Demir seçildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından mevcut başkan Osman Koçyiğit kısa bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Koçyiğit, “Yönetim ve denetim kurulu adına bize olan güveninizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Aynı şekilde yönetimimizle birlikte sizler için çalışmaya, esnaf arkadaşlara hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.Anket yapılsa 0 çekerim ama…

Ardından söz alan Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, “Derince artık eski Derince değil. 1994’te kurulan Derince Belediyesi halen bazı sorunlarla boğuşuyor. Derince’nin en büyük sorunu altyapıdır. Çalışmalarımız yürütürken bazen vatandaşları ve esnaf arkadaşları zor durumda bırakıyor olabiliriz ama çalışmaların tamamlanması için bunu yapmak zorundayız. Biraz sabırla biraz fedakarlıkla bu altyapı çalışmalarını bitirmeliyiz. Belki de şuanda anket çalışması yapılsa bana 0 oy çıkar ama olsun biz yine de çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulunuz hayırlı olsun. Birliğimiz ve beraberliğimiz daim olsun” dedi.

Koçyiğit yeniden başkan seçildi

Yapılan genel kurulda bakanlıktan alınan izin ve esnafların oyları ile 2018- 2019 ve 2020 yıllarında yapılacak olan genel kurulları birleştirilmesi oy birliği ile kabul edildi. Genel kurula tak aday olarak katılan ve 2 dönemdir başkanlık görevini başarı ile yürüten Osman Koçyiğit, üyelerin oy çokluğu ile yeniden başkan seçilerek 3. dönemine girdi. Genel Kurulun ardından davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu.


OSMAN KOÇYİĞİT’İN YÖNETİMİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Faruk Karaman
Ali Doğan

Şenol Mustafa Çorabay

DENETİM KURULU
Osman Eti

Yaşar Mehmet Sönmez

BÖLGE TEMSİLCİLERİ
Osman Koçyiğit
Hüseyin Kızılkaya
Şenol Mustafa Çorabay

Bu haber 634 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

Gölcük'te deprem şehitleri anıldı

KOCAELİ’nin Gölcük ilçesinde, 17 Ağustos 1999 depreminde yaşamlarını yitirenler anıldı.

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

Oğlu evden kovunca kendini denize attı

.

En uzun gece 17 Ağustos

En uzun gece 17 Ağustos

Sesimiduyan var mı?

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Partili tüm belediyelerde ABD ürünlerine boykot

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti'li 883 Belediye ve 39 il genel meclisi başkanlığına gönderdiği bir tebligat ile israf ve ABD ürünlerine karşı uyardı.

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Başkan Bulut, TOBB Marmara Bölge Toplantısı’nda

Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında düzenlenen Marmara Bölge Toplantısı’nda Kocaeli iş dünyasını temsil etti

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Başkan Üzülmez’den 17 Ağustos mesajı

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, 17 Ağustos 1999 büyük Marmara depreminin 19’ncu yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ