26 Mayıs 2019 Pazar 09:21
 
Öncekiler Sonrakiler

OTOBÜSÜ DURDURUP, YOLA ATLAYAN YAVRU KEDİYİ KURTARDI

Otobüsü durdurup, yola atlayan yavru kediyi kurtardı
25 Eylül 2018 Salı 12:41

.

İzmit'te halk otobüsü sürücüsü Serkan Kılıç, yoğun trafiğin ortasına atlayan yavru kediyi kurtarmak için durdurduğu araçtan indi. Kılıç'ın bariyerlerin arasından aldığı kedi, yoldan uzak bölgeye bırakıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin halk otobüsüyle 60 Evler- Umuttepe seferini yapan Serkan Kılıç'ın dikkati, yavru kedinin telef olmasını önledi. Halk otobüsü sürücüsü Kılıç, Perşembe Pazarı mevkisinde, yoğun trafiğin ortasına atlayan yavru kediyi gördü. Hızlı hareket eden kedi, bariyerlere saklandı. Kedinin ezilme tehlikesi olabileceğini düşünen Kılıç, otobüsü emniyetli olarak durdurduktan sonra hırkasını alıp, yoğun trafiğe rağmen saniyeler içinde kedinin yanına gitti. Kediye ilk başta ulaşamayan Kılıç, uğraşları sonucu hayvanı yakaladı. Kılıç, daha sonra kendi otobüsünde yolcu olarak bulunan genç kıza kediyi verdi. Genç kız ise otobüse tekrar binmeyerek, yavru kediyi yoldan uzak bölgeye bıraktı. Otobüs içinde bulunan diğer yolcular da duyarlı davranışı dolayısıyla Serkan Kılıç'a teşekkür etti.

Bu haber 550 defa okundu

DİĞER HABERLER

BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

 BELEDİYEDEN ÖNEMLİ UYARI

.

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

Irak'ın kuzeyinde çatışma: 1 asker şehit!

.

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

SKM'DE GENÇLİK SERGİSİ

Gölcük İhsaniye Anadolu Lisesi ile Başiskele Misak-ı Milli Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu ‘Gençlik Sergisi” törenle açıldı

DENAD gönüllere dokunuyor

DENAD gönüllere dokunuyor

Dilovası'nda faaliyet gösteren Dilovası Engelli, Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DENAD) gönüllere dokunmaya devam ediyor.

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Tohum desteği, çiftçilerin yüzünü güldürüyor

Büyükşehir Belediyesi tarafından yüzde 50 hibe desteğiyle çiftçilere verilen tohumlar, yakın zamanda hasat edilecek

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ