21 Mayıs 2019 Salı 20:47
 
Öncekiler Sonrakiler

OUTLET CENTER ÇALIŞANLARINA İFTAR

Outlet Center çalışanlarına iftar
01 Haziran 2018 Cuma 12:10

.

Merkez bünyesindeki mağazaların yöneticileri ile Yörük Sofrası’nda iftar yemeğinde bir araya gelen Outlet Center İzmit Yönetimi, tüm İslam Alemi’nin ve personellerin Ramazan Bayramı’nı kutladı.
Gerçekleştirilen iftara merkez bünyesinde çalışan mağazaların yöneticileri ve yönetim personelleri katılım sağladı. Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Naci Bektaş iftar öncesi yaptığı kısa konuşmada, iftara katılan basın mensuplarına da teşekkür etti.

Ramazan eğlenceleri devam ediyor
Ramazan ayı süresince her hafta; Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri iftardan sonra gerçekleştirilen etkinliklerde fasıl ekibinin seslendirdiği şarkılara eşlik eden müşteriler, hoşça vakit geçirme imkânı buluyor. Ramazanın geleneksel sokak satıcıları tarafından müşterilere; pamuk şeker, geleneksel şeker macun ve geleneksel şerbet ikram ediliyor. Halk oyunları ekibi, her yöreden en güzel gösterileri gerçekleştiriyor. Outlet Center İzmit’in Ramazan ayına özel etkinlikleri hava şartları uygun olduğu takdirde belirtilen günlerde iftar sonrasında gerçekleştiriliyor.


Bu haber 331 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ