24 Şubat 2020 Pazartesi 11:14

ÖZEN, GENÇLERİ ARKASINA ALDI MESAJI VERDİ

Özen, Gençleri arkasına aldı mesajı verdi
05 Şubat 2019 Salı 13:26

İzmit'te hiçbir genç boşta kalmayacak

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, İzmit’te gençlerle bir araya gelerek gençlerin sorunlarına dikkat çekti.
Seçim çalışmaları kapsamında gençlerle bir araya gelen Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, gençlerin iş bulmakta ciddi sıkıntı çektiğinin altını çizdi. İşe başlama yaşı gelmemiş gençlerin de İzmit’te yapabileceği çok fazla bir şeyİ olmadığına değinen Özen; “Bugün siz gençlerin birçoğunun işsiz olduğunu biliyorum. Bunu sürekli olarak dillendiriyor ve yetkililerden çözüm üretmelerini bekliyorsunuz. Uğraşı bulamamak canınıza tak etmiş, haklısınız. Henüz geçim kaygısı olmayan gençlerimizin de bu şehirde yapabileceği sosyal-kültürel bir uğraşı alanı yok. Öyle projeler hazırladık ki, bizim dönemimizde hiçbir genç boşta kalmayacak. Genç kardeşlerimize istihdam alanları oluşturmanın yanında, gençlerin rahatça girebileceği sosyal tesisler, kütüphaneler, aktivite salonları inşa edeceğiz. Bizim dönemimiz, can sıkıntısının tarihe karışacağı bir süreç olacak ” dedi. Gençlerin sorularına verdiği cevaplarla büyük beğeni toplayan Özen, program sonrasında gençlerle toplu halde selfie çekildi.
Bu haber 615 defa okundu

DİĞER HABERLER

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO’dan Ulaştırma Bakanlığı’na çıkarma

KOTO Başkanı Necmi Bulut ve beraberindeki heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Ulaştırma Hizmetleri Düzenleme Genel Müdürü Mahmut Gürses’i ziyaret ederek, üyelerin yaşadığı sorunlar ve çözüm önerileri üzerine kapsamlı dosya sundu

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Ucuzluk için akşam pazarına gidin diyen Diyanet...

Lüks otelde servet harcadı

İMO'da kazanan Bulut oldu

İMO'da kazanan Bulut oldu

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) başkanı seçti.

Libya şehit haberine...

Libya şehit haberine...

Hesaplara el konuldu

İlk kura ilk heyecan

İlk kura ilk heyecan

Milyonları gözü kulağı bu haberde

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

3600 Ek Gösterge Sözü Tutulmalı

Çalışanlarının Enflasyon Canavarından Kurtulması İçin Ekonomik Paket Açıklamalı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ