15 Ağustos 2018 Çarşamba 06:12
 
  • 6,415 TL

  • 7,282 TL

  • 243,63 TL

  • 93.419

Öncekiler Sonrakiler

PAMELA, ÜMİT BESEN KONSERİ İÇİN ÜCRETSİZ BİLET

Pamela, Ümit Besen Konseri için ücretsiz bilet
02 Şubat 2018 Cuma 15:00

.

Yaklaşık 1 yıl önce yayın hayatına başlayan ve bir birinden önemli röportaj ve haberlerle fark yaratan Kocaeli Sokak Dergisi Event 4 Ever organizasyonu ile Hayal Kahvesi'nde gerçekleşecek olan Pamela & Ümite Besen konseri için 4 kişiye ücretsiz bilet dağıtacak.


Kocaeli Sokak okurları @kocaelisokak dergisi Instagram hesabını beğenerek en az 2 arkadaşını etiklemesi halinde 9 Şubat tarihinde gerçekleşecek olan konseri ücretsiz izleyebilecek. 7 Şubat tarihine kadar devam edecek kampanyanın ardından canlı yayınla kazanan talihliler belirlenecek ve 8 Şubat tarihinde şanslı 4 kişi biletlerini Kocaeli Sokak Dergisi'nin Yenişehir ofisinden teslim alabilecek.

Bu haber 1369 defa okundu

DİĞER HABERLER

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

BDDK düzenlemeleri yürürlüğe girdi

Banka kartları ve kredi kartları ile kredi işlemleri hakkında yönetmelikte değişiklik kabul edildi

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Vali Aksoy'dan eğitime destek

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Yılport Konteyner Terminali ve Liman İşletmeleri A.Ş. tarafından 54 derslik, 1 adet kapalı spor salonu, 200 öğrencilik yurt ile donatım ve tefrişat işlerinin yapılacağı Gebze Teknik Üniversitesi Mehmet Yıldırım Yılport Eğitim Kampüsü’nün protokol imza töreni, Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un katılımlarıyla gerçekleştirildi.

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

Anlamak için, bu müzeyi mutlaka gezin!

İzmit Belediyesi tarafından hayata geçirilen 17 Ağustos deprem anma ve farkındalık müzesi, hem depremin acı yüzünü ortaya koyarken hem de depremler için farkındalık yaratıyor

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Dolarını bozdurana vinç bedava!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrısıyla küçük esnaftan inşaat firmalarına kadar bir çok kurum dolar bozdurup getiren vatandaşlara bedava hizmetler vermeyi vaat ediyor.

Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

 Doğan Mahallesinden SEDAŞ’a Teşekkür

Kuruçeşme'de yanmayan lambalar SEDAŞ Ekiplerince hızla onarıldı.

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

Arama kurtarma ekibi sertifikalarını aldı

O Kahraman Benim sloganıyla başlatılan proje kapsamında eğitimlerini tamamlayan, 50 kişilik İzmit Belediyesi Gönüllü Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK)sertifikalarını aldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ