19 Kasım 2018 Pazartesi 00:41
 
  • 5,334 TL

  • 6,099 TL

  • 209,82 TL

  • 93.616

Öncekiler Sonrakiler

PARTİLERDE SEÇİM HAZIRLIKLARI

Partilerde seçim hazırlıkları
07 Mayıs 2018 Pazartesi 13:11

.

24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Seçimleri’ne çalışmalarını aralıksız sürdüren partilerde milletvekili aday adaylığı trafiği sürüyor. Seçim hazırlıkları kapsamında AK Parti'de milletvekili  aday seçme süreci devam ederken, parti genel merkezinde oluşturulan 24 alt komisyon çalışmalarına başladı. 4'er kişilik komisyon üyeleri, 7 bin 329 milletvekili aday adayıyla tek tek mülakat yapacak. AK Parti'de milletvekili aday listesine son şeklini, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da yer aldığı üst komisyon verecek.

CHP'de ise 30 Nisan'da başlayan aday adaylığı başvuru sürecinde sona gelindi. Başvuruların ardından adaylar için genel merkez yoklaması yapılacak. Milletvekili aday listesine son şekli, Genel Başkan Kılıçdaroğlu verecek.

MHP'de ise başvurular sona erdi, gözler aday seçme sürecine çevrildi. Aday adayları FETÖ sızmalarına karşı oluşturulan bir komisyon tarafından titizlikle inceleniyor. Genel Merkez adayları değerlendirmeye alacak, son sözü Genel Başkan Bahçeli söyleyecek.


Bu haber 600 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yaralı Garip tedavi edildi

Yaralı Garip tedavi edildi

.

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Özak 'şehir planlamasına önem verdik'​

Kocaeli Şehir Plancıları Odası Başkanı Rahmi Erdal Tümpalay ve yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak’a ziyaret gerçekleştirdi

Süleyman Soylu taziye için gelecek

Süleyman Soylu taziye için gelecek

.

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ’ta büyük bakım tamamlandı

İZAYDAŞ Yakma Tesisi, kapsamlı bakımlarından birini daha başarıyla tamamladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ