21 Şubat 2020 Cuma 03:14

PAZARCI MUTLU'YA DERT YANDI!

Pazarcı Mutlu'ya dert yandı!
30 Ocak 2019 Çarşamba 13:11

.

Seçim çalışmalarının uğrak yerlerinden birisi olan semt pazarlarında esnaf ve vatandaş ekonomik krizden dert yanıyor. Ülkemizin yaşadığı ekonomik kriz en fazla semt pazarlarında ve marketlerin manav reyonlarında hissediliyor. Vatandaşlar da satıcılar da yüksek fiyatlardan dert yanıyor. Seçim çalışmaları kapsamında Başiskele Semt Pazarını ziyaret eden Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu’ya da esnaf ve vatandaşlar yüksek fiyatlardan dert yanarak çözüm üretilmesini istedi.


EL BİRLİĞİ İLE AŞACAĞIZ

Yaşanan ekonomik krizin tüm vatandaşları etkilediğini ifade eden Zafer Mutlu “Ülkemizin yaşadığı bu zor günleri hep beraber el birliği ile aşacağız. Türkiye bu güne kadar onlarca müdahaleyi, krizi ve darbeyi savuşturdu, bunu da atlatacak inşallah. Bu günler bizlerin birlik olma günü, birbirimizle dayanışmaya her zaman olduğundan daha çok ihtiyacımız var. Devlet-Millet el ele verip inşallah bu sıkıntıların da üstesinden geleceğiz” dedi.


PAZARLAR KÜLTÜRÜMÜZÜN BİR PARÇASI
Semt pazarlarının Türk insanının yaşam kültürünün bir parçası olduğunu söyleyerek halk pazarlarının yaygınlaştırılması sağlayacaklarını belirten Başkan Adayı Mutlu “Semt pazarları insanların doğal, taze ve ekonomik açıdan en avantajlı ürünlere ulaşabileceği yegâne yerlerdir. Pazarın ruhunu hiçbir AVM’de bulamazsınız. Biz bu ruhu yaşatmaya gayret edeceğiz. Vatandaşların rahatça alışveriş yapabileceği, esnafın rahatça tezgâhını açabileceği ulaşımı kolay, modern mekânlar oluşturarak semt pazarı olarak hizmet vermesini sağlayacağız” dedi.
Bu haber 897 defa okundu

DİĞER HABERLER

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

Serdar’da yılların çilesi bitiyor

İLK KAZMA VURULDU

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Gökbudak'dan, Hazro'ya anlamlı yardım

Hazro İlköğretim Okulu'na anlamlı yardım

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

KOTO, turizm sektörünün röntgenini çekecek

Doğu Marmara Kalkınman Ajansı’nın proje destek ve hibelerinden en çok faydalanan, kent için en çok proje üreten kurumların başını çeken KOTO bu kez turizm için çalışma yapıyor.

DOĞADAKİ TABLOLAR

DOĞADAKİ TABLOLAR

Kocaeli Üniversitesi (KOÜ) İletişim Fakültesi(İF) Görsel İletişim Tasarımı(GİT) Bölümü Başkan Yardımcısı Doç. Dr. İsmail Keskin, 19 Şubat Çarşamba günü KOÜ Tıp Fakültesi Konferans Salonunda Fotoğraf Gösterisi ve Söyleşisi gerçekleştirdi.

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Fen Bilimleri Olimpiyatı Başvuruları Başladı

Yücel Boru Fen Lisesi, Fen Bilimleri Olimpiyatının bu yıl ikincisini düzenliyor.

Kocaelispor Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

 Kocaelispor  Efsanesi Nasut Kayalı anılacak

İzmit'e adanmış bir yaşam.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ