23 Ekim 2018 Salı 00:54
 
  • 5,669 TL

  • 6,505 TL

  • 223,01 TL

  • 94.682

Öncekiler Sonrakiler

POSCO ASSAN ÇALIŞANLARI GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Posco Assan Çalışanları Geleneksel İftar Programında Buluştu
08 Haziran 2018 Cuma 11:05

.

Posco Assan tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar programı çalışan ailelerinin ve protokol mensuplarının katılımlarıyla fabrika bahçesinde gerçekleştirildi. Protokole ve çalışanların ailelerine Türkçe seslenen Posco Assan’nın Genel Müdürü (CEO) Haeik Jeong iş güvenliği konusuna değinirken; “Her zaman sizi bekleyen bir ailenizin olduğunu unutmayarak iş güvenliği kurallarına dikkat etmenizi istiyorum” dedi.

700’ün üzerinde katılımın olduğu Posco Assan geleneksel iftar programında; çalışanlar, aileleri ve protokol mensupları yer aldı. Ramazan ayının anlamını ve Türkiye’deki paylaşma kültürünü zamanla daha iyi görebildiğini söyleyen Haeik Jeong iş güvenliği konusu üzerinde durdu. Jeong; “ Tüm çalışanlarımıza ve ailelerimize iş güvenliğinin önemini vurgulamak istiyorum. Kendinizin ve arkadaşlarınızın iş kazasına uğramaması için dikkat etmenizi rica ediyorum. Her zaman sizi bekleyen bir ailenizin olduğunu unutmayarak iş güvenliği kurallarına dikkat etmenizi istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, bahar şenliğinde gerçekleştirilen oyunlarda başarı gösteren çalışanlar düzenlenen törenle CEO tarafından ödüllendirildi.

Program alanındaki oyunlar ile eğlenen çalışan çocukları, Hacivat Karagöz gölge oyunu ile hoşça vakit geçirdiler. Çalışan çocuklarına AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) işbirliği ile hazırlanan Nostaljik Oyunlar seti hediye edildi. 

Posco Assan’da gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Vekili Mehmet Erkoç, Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı ve Asım Kibar OSB Bölge Müdürü Sadiye Dişbudak katıldı.

Bu haber 468 defa okundu

DİĞER HABERLER

Zabıta'dan denetimler

Zabıta'dan denetimler

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki denetimlerini sürdürüyor.

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kayıp şahsı AFAD buldu

Kocaeli AFAD ve Jandarma ekipleri Yuvacık Menekşe Yaylasında mahsur kalan şahıs için birlikte kurtarma operasyonu yaptı.

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

Zamburkan' dan Cumhuriyet sergisine davet var

'Cumhuriyet 2018 Karma Sergisi' 29 Ekim Pazartesi günü sanatseverlerle buluşacak.

Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

 Devlet Hastanesi otoparkına son rötuşlar

Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Devlet Hastanesi yanındaki otoparkta çalışmalarını tamamlıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET