21 Ağustos 2018 Salı 07:05
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

POSCO ASSAN ÇALIŞANLARI GELENEKSEL İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU

Posco Assan Çalışanları Geleneksel İftar Programında Buluştu
08 Haziran 2018 Cuma 11:05

.

Posco Assan tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar programı çalışan ailelerinin ve protokol mensuplarının katılımlarıyla fabrika bahçesinde gerçekleştirildi. Protokole ve çalışanların ailelerine Türkçe seslenen Posco Assan’nın Genel Müdürü (CEO) Haeik Jeong iş güvenliği konusuna değinirken; “Her zaman sizi bekleyen bir ailenizin olduğunu unutmayarak iş güvenliği kurallarına dikkat etmenizi istiyorum” dedi.

700’ün üzerinde katılımın olduğu Posco Assan geleneksel iftar programında; çalışanlar, aileleri ve protokol mensupları yer aldı. Ramazan ayının anlamını ve Türkiye’deki paylaşma kültürünü zamanla daha iyi görebildiğini söyleyen Haeik Jeong iş güvenliği konusu üzerinde durdu. Jeong; “ Tüm çalışanlarımıza ve ailelerimize iş güvenliğinin önemini vurgulamak istiyorum. Kendinizin ve arkadaşlarınızın iş kazasına uğramaması için dikkat etmenizi rica ediyorum. Her zaman sizi bekleyen bir ailenizin olduğunu unutmayarak iş güvenliği kurallarına dikkat etmenizi istiyorum” dedi.

Konuşmaların ardından, bahar şenliğinde gerçekleştirilen oyunlarda başarı gösteren çalışanlar düzenlenen törenle CEO tarafından ödüllendirildi.

Program alanındaki oyunlar ile eğlenen çalışan çocukları, Hacivat Karagöz gölge oyunu ile hoşça vakit geçirdiler. Çalışan çocuklarına AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) işbirliği ile hazırlanan Nostaljik Oyunlar seti hediye edildi. 

Posco Assan’da gerçekleştirilen programa Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Güray Oruç, Kocaeli Göç İdaresi Müdürü Vekili Mehmet Erkoç, Kibar Holding CEO’su Haluk Kayabaşı ve Asım Kibar OSB Bölge Müdürü Sadiye Dişbudak katıldı.

Bu haber 426 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli için bayram namazı saat kaçta?

Kocaeli, Kurban Bayramı coşkusuna hazırlanıyor.

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

Mezarlıklarda 4 Bin adet mevsimlik çiçek dağıtıldı

.

Bu sana yakışmadı...

Bu sana yakışmadı...

Kocaeli Tarım ve Orman İl Müdürü İlhan Özel, park ettiği otomobilinin bir anda hareket etmesi sonucunda durdurmaya çalıştığı aracın altında kalarak hayatını kaybetti.

Bugün boş ama...

Bugün boş ama...

.

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Özel Aile Konak’ta 'AİLE' sıcaklığında bayramlaşma

Gölcük’te faaliyet gösteren Özel Aile Konak Hastanesi, bayramlaşma geleneğini Kurban Bayramı’nda da devam ettirerek tüm çalışanlarıyla kutladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ