17 Ocak 2017 Salı 14:05
 
  • 3,795 TL

  • 4,049 TL

  • 148,14 TL

  • 81.865

Öncekiler Sonrakiler

REHAVETE KAPILMAYALIM

Rehavete kapılmayalım
26 Kasım 2016 Cumartesi 00:00

.

Bugün Kocaelispor için tarihi bir güne tanıklık ettik.

Göreve geldiği günden beri Kocaelispor'u yeniden ayağa kaldırmak için varını yoğun u ortaya koyan Bahri Yavuz, KEV tesislerinin Kocaelispor'a kazandırılması için verdiği mücadelede bugün önemli bir mesafe kaydedildi.


Zeynel Başlak yönetimindeki KEV yönetimi 24 Aralık tarihinde genel kurul kararı aldı ve bu kararı Seka Park Otel'de Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Tahir Büyükakın ve Kocaelispor KUlübü Başkanı Bahri Yavuz ile birlikte kamuoyuna ilan etti. Başlak, 24 Aralık'ta yapılacak seçimde Bahri Yavuz'u aday olarak destekleyeceğini de ilan etti.


Bu kararın ardından Kocaelispor taraftarları adeta bayram yaptı. Yıllardır verilen mücadele sonunda borç batağına saplandığı için transfer yasağına maruz kalmış Kocaelispor'un yeniden eski günlerine dönüşünün yolu açılmış oldu. Elbette henüz her şey bitmedi. KEV tesislerinin satılması, Kocaelisporun borçlarından kurtulması gerçekten önemli olsa da asıl önemlisi bir olmanın beraber olmanın ne denli önemli olduğunun göstergesi adına daha da önemli.


Pazar günü lider Sancaktepe'yi İzmit'te ağırlayacağız. KEV tesisleri ile ilgili elde edilen başarının taçlanması, dost ve düşmane mesaj verilmesi için Pazar günü 'BEN YEŞİL' diyen herkesin stadyumda olması gerekiyor. Çünkü bu maç kırılma maçlarından biri ve bizim için 6 puan değeri taşıyan bir maç. Puan maçı olmasının yanı sıra KEV bitti iş bitmedi daha yeni başlıyoruz 'BU ATEŞE KAR DAYANMAZ' mesajını daha gür sesle haykırmak ve Atkılılar kazandı diye avazımız çıktığı kadar bağırmak için hep beraber İsmetpaşa'da olmalıyız.


İŞTE BİLET SATIŞ NOKTALARI


27 Kasım Pazar günü saat 13:30'da İzmit İsmetpaşa Stadyumunda oynayacağımız Sancaktepe Belediye Spor müsabakasının biletleri Cumartesi günü aşağıdaki bilet satış noktalarında, Pazar günü ise stadyumdaki bilet gişelerinde satılacaktır:
1- Fuar İçi Kulüp Binası
2- Yürüyüş Yolu Cixspor Mağazası
3- Alemdar Cad. Görkemspor Mağazası
4- Belsa Plaza Akademispor Mağazası
5- Bekirdere Karadeniz Pide
6- Sanayi Bülbüloğulları

Kale Arkası Bilet: 10 TL
Maraton Tribünü Bilet: 15 TL
Numaralı B Tribün Bilet: 25 TL
Numaralı A Tribün Bilet: 40 TL
VIP Protokol Tribün Bilet: 100 TL

Müsabakanın gece maçı olarak oynanması talebimizi ilettiğimiz Sancaktepe Belediye Spor, 01 Aralık Perşembe günü oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası maçı nedeniyle bu talebimize olumlu cevap verememiştir.

Stad Kapıları saat 12:00'de açılacak olup, kapılarda oluşabilecek yoğunluğu gözününde bulundurarak Taraftarlarımızın maça erken gelmelerini rica ederiz.

"ONURLUYUZ, GURURLUYUZ, KOCAELİSPORLUYUZ!"

KOCAELİSPOR YÖNETİM KURULU

Bu haber 2180 defa okundu

Stad Kapıları açılma saati

Soner SERME
26 Kasım 2016 Cumartesi 11:23

Stad Kapıları saat 12:00 de açılacak olup,diye başlayan yazınızı her Kocaelispor maçından önce okumaktayım ancak doğru birdir ya sizi dinlemiyorlar kapı görevlileri yada siz hatalı haber yayınlıyorsunuz kapılar hiç bir zaman sizin verdiğiniz saatte açılmıyor lütfen bu saatleri kimden alıyorsanız doğru haber vermek adına araştırıp yayınlayınız veya saat haberi yazmayınız.Dip not olarak daha en sonki maç olan kızılcabölük maçında kapılar13:05 te açıldı)SaygılarımlaSoner SERME0 507 569 01 72

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Üç Mahalle Danışma’da Buluştu

Üç Mahalle Danışma’da Buluştu

Ak Parti İlçe Teşkilatının Gaziler, Güzeller ve İnönü mahallesi Genişletilmiş Danışma Meclisi toplantısında Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, üç mahalleyi kapsayan bir hizmet sunumu gerçekleştirdi

Bütçe 29,3 milyar TL açık verdi

 Bütçe 29,3 milyar TL açık verdi

KSO Başkanı Zeytinoğlu işsizlik ve bütçe gerçekleşmelerini değerlendirdi.

MEMUR-SEN başkanları Vali yi ziyaret etti

MEMUR-SEN başkanları Vali yi ziyaret etti

MEMUR-SEN başkanları Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlunu ziyaret etti.

7 katlı 430 kişi kapasiteli öğrenci yurdu hızla ilerliyor

   7 katlı 430 kişi kapasiteli öğrenci yurdu hızla ilerliyor

Umuttepe’de inşa edilen öğrenci yurdunun tesisat uygulamaları yapılıyor

“BİR ŞEHNAZ OYUN “ galası yapıldı

 “BİR ŞEHNAZ OYUN “ galası yapıldı

OYUN İSTASYONU, 2016-2017 yılı; 14. tiyatro sezonunda Turgut Özakman ’ın yazdığı, “BİR ŞEHNAZ OYUN” adlı müzikli komedi oyunu Kadir Yüksel ’in rejisi ile Kocaeli Seyircisi ile buluşturdu.

Miço Koyu şimdiden yaza hazırlanıyor

 Miço Koyu şimdiden yaza hazırlanıyor

Büyükşehir, bir yandan kış şartlarından halkımızın etkilenmemesi için mücadele ederken, bir yandan da yaz sezonuna hazırlanıyor

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ