20 Mart 2018 Salı 16:41
 
  • 3,934 TL

  • 4,835 TL

  • 165,72 TL

  • 116.310

Öncekiler Sonrakiler

REMZİ ÖZKAN NE DEMEK İSTEDİ?

Remzi Özkan ne demek istedi?
27 Ekim 2017 Cuma 00:16

.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin geçtiğimiz günlerde tamamlanan delege seçimlerinde sonucu en çok merak edilen mahallerden biri olan Yahya Kaptan'da var gücü ile çalışan Mahalle Temsilcisi Remzi Özkan açık ara kazanılan seçimin ardından oldukça rahatlamıştı.Delege seçimlerini ardından birlik beraberlik çalışmalarına başlayan Özkan akşam saatlerinde sosyal medya hesabından paylaştığı bir yazı İstifamı ediyor tartışmalarına neden oldu. Özkan sosyal medya hesabından 'Çarşamba günü basın toplantısı düzenliyorum. Herkes hazırlıklı olsun' diye mesaj paylaşması bazı partililer tarafından istifa mı edeceksin yorumlarına neden oldu.

Bu haber 976 defa okundu

DİĞER HABERLER

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

HİDO, İzmit'te 10 Bin basketbol topu dağıttı

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu ve İzmit Belediyesi Belediye Başkanı Nevzat Doğan protokole imza atarken, öğrencilere 10 bin basketbol topu dağıtıldı.

Cami derneğinin paralarını çaldı

Cami derneğinin paralarını çaldı

Kocaeli Darıca ilçede, kimliği belirsiz bir kişi, girdiği camide, cami derneğine ait 2 bin lira çaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan olay sonrası polis, şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

Genç İşadamları'ndan Ok’a Ziyaret

İZGİAD Başkanı Yusuf Erenkaya ve yönetim kurulu üyeleri, İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok’u makamında ziyaret etti.

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

‘Vaatlerimizin %91’ini tamamladık’

Başkan Karaosmanoğlu, Yatırım Gündemi toplantısında Büyükşehir Belediyesi’nin 2014-2019 dönemini değerlendirdi

İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

 İzinsiz tabelalar kaldırılıyor

Kandıra İlçesinde turizm beldelerinde bulunan izinsiz tabelalar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi “Reklam, İlan ve Tanıtım Yönetmeliği” kapsamında kaldırılıyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ