15 Ağustos 2018 Çarşamba 18:23
 
  • 6,048 TL

  • 6,857 TL

  • 224,85 TL

  • 90.842

Öncekiler Sonrakiler

RÖNESANS HOLDİNG KOCAELİ GENÇ-İMO İLE BULUŞTU

Rönesans Holding Kocaeli Genç-İMO İle Buluştu
07 Mart 2018 Çarşamba 15:33

Rönesans Holding bu kez Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan Genç-İMO üyeleri ile buluştu.

Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarının başında gelen Rönesans Holding’in geleceği tasarlayan gençlerle buluştuğu “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla”semineri geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Üniversitesi Savaş Ayberk Konferans Salon’unda gerçekleştirildi. Rönesans Holding İnsan Kaynakları Direktörü Müge Muslu’nun   sunumuyla başlayan seminerde  kurumsal firmaların yeni mezun olacak öğrencilerden beklentileri, işe  alımlarda dikkat edilen hususlar, doğru CV hazırlama yöntemleri ve mini mülakatlar gerçekleştirildi. Seminerin ikinci bölümünde ise Mimar Sezen Uyanık Rönesans Holding’in Sürdürebilir Geleceği Tasarla Yarışması katılım koşulları, yarışma kapsamı ve ödüller hakkında bilgi verilip seminer noktalandı. Oldukça verimli geçen bu seminer sonrası öğrencilere iş hayatında nelerin beklediği hakkında fikir sahibi olup çalışmalarını o şekilde sürdürmeye çalışacaklarını belirttiler.

Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, paylaştıkları bilgi ve tecrübelerden dolayı, İnsan Kaynakları Direktörü Müge Muslu'ya ve Mimar Sezen Uyanık'a ve çevre illerden de dahil olmak üzere katılım sağlayan herkese teşekkür ettiler.
Seminer, Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk tarafından Müge Muslu'ya ve Sezen Uyanık'a katkılarından dolayı plaket takdimi verildikten sonra soru cevap şeklinde son buldu.
Bu haber 422 defa okundu

DİĞER HABERLER

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Din görevlilerinden, Diyanet Vakfı’na bağış

Başiskele din görevlileri, kurban bağışlarını Türkiye Diyanet Vakfı’na yaptılar.

'Olası bir depreme hazır değiliz'

'Olası bir depreme hazır değiliz'

Kocaeli Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi ve Kocaeli Yer ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Şerif Barış, 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nin 19'uncu yıl dönümü nedeniyle açıklama yaptı.

Öğretmen adaylarına müjde

Öğretmen adaylarına müjde

Resmi Gazete'de yayımlanan düzenlemeye göre artık öğretmen adaylarının KPSS puanları 2 yıl geçerli olacak.

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

Brunson'ın avukatının yaptığı itiraza karar

ABD’li Rahip Brunson’ın avukatının ev hapsinin kaldırılması için yaptığı itiraz, mahkeme tarafından reddedildi.

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Vali Aksoy'dan anlamlı ziyaretler

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Kayseri 1. Komando Tugayında vatani görevini yaparken 2016 yılında çarşı iznine çıkan er ve erbaşları taşıyan halk otobüsüne teröristler tarafından düzenlen terör eylemi sonucu şehadet mertebesine eren Şehit Onbaşı Piyade Er Abdulsamet Özen'in , Onbaşı Piyade Er Raşit Yücel'in ailesini ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ