18 Mart 2018 Pazar 06:38
 
  • 3,921 TL

  • 4,819 TL

  • 165,33 TL

  • 117.216

Öncekiler Sonrakiler

RÖNESANS HOLDİNG KOCAELİ GENÇ-İMO İLE BULUŞTU

Rönesans Holding Kocaeli Genç-İMO İle Buluştu
07 Mart 2018 Çarşamba 15:33

Rönesans Holding bu kez Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan Genç-İMO üyeleri ile buluştu.

Türkiye'nin en büyük inşaat firmalarının başında gelen Rönesans Holding’in geleceği tasarlayan gençlerle buluştuğu “Sürdürülebilir Geleceği Tasarla”semineri geçtiğimiz haftalarda Kocaeli Üniversitesi Savaş Ayberk Konferans Salon’unda gerçekleştirildi. Rönesans Holding İnsan Kaynakları Direktörü Müge Muslu’nun   sunumuyla başlayan seminerde  kurumsal firmaların yeni mezun olacak öğrencilerden beklentileri, işe  alımlarda dikkat edilen hususlar, doğru CV hazırlama yöntemleri ve mini mülakatlar gerçekleştirildi. Seminerin ikinci bölümünde ise Mimar Sezen Uyanık Rönesans Holding’in Sürdürebilir Geleceği Tasarla Yarışması katılım koşulları, yarışma kapsamı ve ödüller hakkında bilgi verilip seminer noktalandı. Oldukça verimli geçen bu seminer sonrası öğrencilere iş hayatında nelerin beklediği hakkında fikir sahibi olup çalışmalarını o şekilde sürdürmeye çalışacaklarını belirttiler.

Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk ve İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, paylaştıkları bilgi ve tecrübelerden dolayı, İnsan Kaynakları Direktörü Müge Muslu'ya ve Mimar Sezen Uyanık'a ve çevre illerden de dahil olmak üzere katılım sağlayan herkese teşekkür ettiler.
Seminer, Genç-İMO Başkanı İsmail Yaruk tarafından Müge Muslu'ya ve Sezen Uyanık'a katkılarından dolayı plaket takdimi verildikten sonra soru cevap şeklinde son buldu.
Bu haber 353 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

CHP'li Emre Andız Kılıçdaroğlu'nu davet etti

.

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

ÇMO Başkanı Ağdacı, 10 Binin üzerinde ağaç kesilecek!

Umuttepe Orman Depo Alanı bölgesinde yapımı planlanan evsel atık yakma ve enerji üretim tesisine, Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Başkanı Sait Ağdacı tepki gösterdi.

Çakır, yeniden yürümeye başladı

Çakır, yeniden yürümeye başladı

İZMİT'te, kangren olan arka bacakları kesilen 'Çakır' isimli sokak kedisinin, sol bacak kemiğine protez yapılarak yeniden yürümesi sağlandı.

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Vali, Aksoy'dan 18 Mart mesajı

Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, 18 Mart Çanakkale Zaferinin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

22. Dönem POMEM sınavları için başvurular başlıyor

POMEM Başvuru formuna sporkentikocaeli.com adresinden ulaşabilecek.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ