21 Kasım 2017 Salı 16:48
 
  • 3,951 TL

  • 4,635 TL

  • 162,29 TL

  • 104.712

Öncekiler Sonrakiler

RÜTBELİ ASKERLER İTİRAFÇI OLDU

Rütbeli askerler itirafçı oldu
20 Temmuz 2017 Perşembe 12:35

Gözaltına alınan rütbeli askerler itirafçı oldu


FETÖ/PDY operasyonları kapsamında gözaltına alınan rütbeli askerlerden 5’i emniyette alınan ifadelerinde itirafçı oldukları ve ifadelerinden yola çıkılarak yeniden operasyonlar düzenleneceği öğrenildi.
FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü'nün Türk Silahlı Kuvvetleri'ndeki yapılanmasına yönelik Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Silahlı Terör Örgütü üyesi ve yöneticisi olmak suçlarından 2 binbaşı, 2 yüzbaşı, 5 teğmen ve 13 astsubay hakkında yakalama ve gözaltı kararı verildi. 15 Temmuz günü gözaltına alınan şüphelilerde, şimdiye kadar 5’inin emniyette verdiği ifadelerinde örgüt üyesi olduklarını kabul ederek itirafçı oldukları öğrenildi. Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi tarafından düzenlenen operasyon ile aralarında daha önce meslekten ihraç edilen 1 binbaşı ve 1 astsubayın bulunduğu, ayrıca halen TSK çatısı altında görev yapan 20 subay Kocaeli başta olmak üzere İstanbul, Tekirdağ, Ankara, Erzurum, Niğde, Aydın, Şırnak, Sinop, Diyarbakır, Muğla, Malatya ve Balıkesir illerin de gerçekleştirilen operasyonda gözaltına alınmıştı. Şüphelilerin emniyette ifadeleri alınırken, bazı subayların FETÖ üyesi olduklarını itiraf ettikleri öğrenildi itirafçı olan 5 kişinin vermiş olduğu ifadeler doğrultusunda TSK’da, FETÖ’ye yönelik yeni operasyonların düzenleneceği öğrenildi.Bu haber 1520 defa okundu

DİĞER HABERLER

Bylock operasyonu:15 gözaltı

Bylock operasyonu:15 gözaltı

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün operasyonları kapsamında "Bylock"kullandıkları tesbit edilen farklı meslek guruplarından15 kişi hakkında yakalama kararı verildi.

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ' dan önemli uyarı!

İZGAZ havaların soğumasıyla birlikte doğal gaz ve katı yakıt kullanmakta olan tüketicileri karbonmonoksit zehirlenmeleriner karşı uyardı.

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Valilik dolandırıcılara karşı uyardı!

Kocaeli valiliği yetkili kişilerin isimleri kullanılarak kurum kuruluş ve hayırseverleri arayarak bağış veya yardım gibi nedenlerle para talep eden dolandırıcılara karşı uyardı.

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

SEDAŞ, 4 AR-GE projesinin tanıtımını yaptı

Bekir Sami Güven, 'Hizmet aşkı olanın projesi olur' dedi ve SEDAŞ’ın 2017 yılında 4 yeni Ar-Ge projesini onurla ve gururla sürdürmeye başladığını belirtti.

Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

Petrol-İş  Sendikası Genel Başkanı Ali Ufuk Yaşar'ın anne acısı

.

O hastalığı önleyebilirsiniz

O hastalığı önleyebilirsiniz

Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doç. Dr. Aysun Şengül, Akciğer Kanseri Hakkında Çok Önemli Bilgiler Aktardı!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET